Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
316 tétel
Feltöltve: Ma, 07:49
3.499 HUF
9.67 USD
Zsolnay, Török János tervezte art deco porcelán akt,23cm, eredeti, jelzett, hibátlan, vitrin minőség
26.500 HUF
73.22 USD
Feltöltve: Ma, 07:48
12.990 HUF
35.89 USD
Feltöltve: Ma, 07:48
21.900 HUF
60.51 USD
Feltöltve: Ma, 07:48
13.990 HUF
38.65 USD
Feltöltve: Ma, 07:48
9.500 HUF
26.25 USD
Feltöltve: Ma, 07:48
2.990 HUF
8.26 USD
Feltöltve: Ma, 07:47
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: Ma, 07:47
69.990 HUF
193.38 USD
Feltöltve: Ma, 07:47
28.990 HUF
80.10 USD
Feltöltve: Ma, 07:46
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: Ma, 07:46
7.999 HUF
22.10 USD
Feltöltve: Ma, 07:46
11.990 HUF
33.13 USD
Feltöltve: Ma, 07:46
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: Ma, 07:46
8.990 HUF
24.84 USD
Feltöltve: Ma, 07:46
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: Ma, 07:45
9.990 HUF
27.60 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: Ma, 07:45
7.990 HUF
22.08 USD
Feltöltve: Ma, 07:45
10.990 HUF
30.36 USD
Feltöltve: Ma, 07:45
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: Ma, 07:44
7.990 HUF
22.08 USD
Feltöltve: Ma, 07:44
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: Ma, 07:43
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: Ma, 07:43
8.990 HUF
24.84 USD
Feltöltve: Ma, 07:43
7.500 HUF
20.72 USD
Feltöltve: Ma, 07:43
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: Ma, 07:42
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: Ma, 07:42
29.000 HUF
80.12 USD
Feltöltve: Ma, 07:42
29.000 HUF
80.12 USD
Feltöltve: Ma, 07:42
9.000 HUF
24.87 USD
Feltöltve: Ma, 07:42
2.900 HUF
8.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:46
46.500 HUF
128.48 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:45
39.500 HUF
109.14 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
494.56 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:44
39.000 HUF
107.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:43
35.990 HUF
99.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:37
13.990 HUF
38.65 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:37
13.990 HUF
38.65 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:23
25.990 HUF
71.81 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:22
16.000 HUF
44.21 USD
Herendi Viktória mintás porcelán gyűrű tartó, tálka, kínáló, kézzel festett, jelzett, vitrin minőség
23.000 HUF
63.55 USD
Arab kézműves 40,5, ill.13 cm kerámia tál, kínáló 3 db-os készlet, kézzel festett, eredeti, hibátlan
19.990 HUF
55.23 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:06
9.990 HUF
27.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:06
23.800 HUF
65.76 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:06
16.990 HUF
46.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:06
13.500 HUF
37.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
34.990 HUF
96.67 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
33.500 HUF
92.56 USD
Minőségi HUTSCHENREUTHER Germany 6 személyes porcelán teás kávés készlet, jelzett, hibátlan állapotú
27.500 HUF
75.98 USD
Rosenthal porcelán , 3 részes reggeliző, teás - kávés készlet, egyedi különleges mintával, aranyozva
7.500 HUF
20.72 USD
Neuerer PM Bavaria Qualitäts porcelán teás kávés reggeliző készlet, szett, egyedi, jelzett, hibátlan
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:03
14.990 HUF
41.42 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:03
4.990 HUF
13.79 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
6.500 HUF
17.96 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
5.990 HUF
16.55 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
1.999 HUF
5.52 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
20.000 HUF
55.26 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
zsolnay csészék
tűzzománc karperec
vase
györgyei
padlóváza kerámia
deák bill
melegítő
gránit gyár
mustártartó
tükör kovácsoltvas
bross zsolnay
baccarat
réz cipő
gál kerámia
kristóf
fischer kiöntő
patika tégely
sikuta gusztáv
goldberger
komáromi katz
ónémet karosszék
fa tükör
hamutál ezüst
verebics
sorszámozott