2 tétel
hotel csésze
első napi veretek
gallá©
brüsszeli 60 x 80 cm
1955 november
herendi porcelán kosár
r kis
thonet szék jelzett
eozin fürdőző
kék szilke
angyalkás asztalka
brandenburgi
szovjet karácsonyfa dísz
laborcz flóra
dóra ádám
szalma nyuszi
kerekes péter jános
állampolgársági bizonyítvány
festmény makó
erotikus magazin
régi vászon festmény
kutas lászló bronz szobor
külsőleg üveg
országos mentőszolgálat
vár gyula