1 tétel
gránit tálca
stóla
szigony
aynsley
a világ legszebb meséi
szecessziós képkeret
számolócédula
századfordulós
irisz
bánfi
ékszer óra
kiss lenke
zsolnay asszony
kalauz
bakallár
herendi kislány
nyaklánc óra
herendi apponyi étkészlet
retro játékok
1914 2 korona
polgári serfőző
borászat
vinyl
intarziás szekrény
absztrakt szobor