Összes termék (7 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
alpacca
(7 tétel)
Keresőszó: alpacca
Iparművészeti alap fém Díszdoboz alpacca cca 1960
Régi fém/ezüstözött alpacca?/KITŰZŐ-jelezve
Régi, ezüst bevonatú, ezüstözött alpacca tálka, 6 db, hibátlan, jelzett
Ezüstözött alpacca Krantz Ede evőeszköz készlet
Bolé mixer ezüstözött alpacca
ALPACCA KÁVÉSKÉSZLET PORCELÁN BETÉTTEL-HÜTTL
1,-Ft Gyönyörű ezüstözött alpacca színházi táska!