Összes termék (13 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
Porcelán
(8)
Szobor
antik medvék
(13 tétel)
Keresőszó: antik medvék
Extrém ritka antik Altwien birkózó medvék
364T. 1Ft-ról Antik Bécsi 14k arany(br.3.23g) Lápisz Lazuli Medvét formázó medál Gyönyörű kidolgozás
Zsolnay eozin mázas jeges medve pár.
Zsolnay birkózó medvék porcelán! Gyönyörű!
1,-Ft Antik Meisseni porcelán medvék
Antik jelzett porcelán medvék 268
Antik terrakotta medve szobor 913
Régi mosolygós mackó,medve
2-DB ANTIK-DRASCHE- PORCELÁNGYÁR JELZÉSSEL-JÁTSZÓ MEDVÉK- KÉZZEL FESTETT-PORCELÁN
Nagyméretű és garantaltan hibátlan, eredeti herendi jeges medve eladó!Ara:19000.-
ÓRIÁS HATALMAS ANTIK, RETRO SÍRÓ MACI MACKÓ MEDVE BEAR 20 SZÁZAD ELEJE
ANTIK MINIATŰR RÉZ MEDVE BOCSAIVAL
Zsolnay birkózó medve pár hibátlan