Összes termék (13 tétel)
Ékszer
(13)
arany medál ametiszt
(13 tétel)
Keresőszó: arany medál ametiszt
KÜLÖNLEGES, 14K FEHÉRARANY NYAKLÁNC ÉS MEDÁL, AMETISZT DRÁGAKŐVEL!!!
KÜLÖNLEGES, 14K FEHÉRARANY MEDÁL, AMETISZT DRÁGAKŐVEL!!!
2,48 gramm AMETISZT GÖMB és 14 Karátos (585) arany JELZETT Medál Függő.
Antik aranyozott ametiszt köves bross
PAZAR, 14K FEHÉRARANY MEDÁL, AMETISZT DRÁGAKŐVEL!!!
96T. 1Ft-ról 18k Antik arany 7,67g(br)Biedermeier Medál, Bross Hatalmas 18mm Ametiszttel
KÁPRÁZATOS, 14K ARANY NYAKLÁNC, TOPÁZ, AMETISZT ÉS GYÉMÁNT KÖVEKKEL DÍSZÍTETT MEDÁLLAL!!!
PAZAR, 10K ARANY MEDÁL, AMETISZT KŐVEL!!!
563T. 1 Forintról! Antik Biedermeier 18k Arany (7,6 g) Ametiszt (20 mm) Bross, medál, apró gyöngyök!
547T. 1 Forintról! Antik 14k Rózsaarany (6,2 g)Medál, Bross, Kitűző, nagy méretű Ametiszt kővel!
1 Forintról! 14 karátos 4,4 grammos apró brillekkel (0.2ct) csepp alakú Ametiszttel díszített medál!