Összes termék (14 tétel)
Egyéb régiség
(12)
Porcelán
Szobor
babafej
(14 tétel)
Keresőszó: babafej
Art deco Papírmasé játék baba fejek / antik baba fej / régi / retró / mid century / Kézzel festett
11 db retró játék baba fejek / műanyag baba fej / régi / mid century / Kézzel festett
Antik baba fejek 2 darab armand marseille
Babafej antik babafej
Antik porcelán baba fej, kicsi, ritka!!!!
RÉGI JELZETT IRIZÁLÓ MÁZAS KERÁMIA NŐI SZOBOR FEJ BABAFEJ FIGURA NAGY ÉS NEHÉZ ASZTALDÍSZ ART DECO
Antik jelzett porcelán babafej 662
Régi antik Babafej babafejek baba
Armand Marseille Germany 390 A2M babafej 1ft-ról
Antik Unis France / porcelán babafej
19.századi babafej. Eichhorn & Sohn Dolls.Ritka.
GÖTZ új, festetlen nagyobb méretű baba babafej