Összes termék (10 tétel)
Porcelán
(10)
barokk ruha
(10 tétel)
Keresőszó: barokk ruha
Gyönyörű barokk ruhás aranyozott porcelán esernyős lány
Barokk ruhás aranyozott porcelán kalapos lány
Nagy méretű Barokk zenélő szobor pár a hölgy csupa csipke ruhája Hibátlan ,Ritka,minimál ár nélkül
Hollóházi - ritka, hatalmas barokk ruhás hölgy cicával, hibátlan, jelzett 31 cm
1930-1940- KÖRÜLI-ROYAL DUX-RÉGI-BISZKVIT-SZÉP-BAROKK RUHÁS FÉRFI-NAGY MÉRETŰ-DÚSAN FESTETT-SZOBOR
Porcelán barok ruhás fiú figura, nip
ANTIK-BAROKK RUHÁS OLVASÓNŐ-TÜLLSZOKNYÁS- KÉZZEL FESTETT-SZÉP ARANYOZÁSÚ-
Bájos porcelán baba barokk ruhában
Ritka Zsolnay barokk ruhás nő.1920 körül.30 cm.