Összes termék (17 tétel)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Kerámia
Porcelán
(8)
Üveg
címeres tányér
(17 tétel)
Keresőszó: címeres tányér
JELZETT DÍSZTÁLKA "AUSZTRIA TARTOMÁNYAINAK CÍMEREI"
Herendi antik címeres áttört tányér
Ezüst címeres fali tányér 925-ös Peru, Nincs Minimálár!!!
Herendi antik teáscsésze alj Ferenc József címeres
22 cm Ón tányér páncél pajzs címer motívummal
22 cm Ón tányér címeres
19. századi osztrák címeres tájképes keménycserép tányér
IGAZI ANTIK SZÉPSÉG!!! PORCELÁN CSIPKÉZETT TÁNYÉR, MÉLY CÍMER NYOMATTAL
Szép, címeres, tűzoltó dísztányér rézből, lemezből domborított
Antik nagy méretű nemesi címeres falitál, 39,5cm
ZSOLNAY CÍMERES DÍSZTÁNYÉR
Hollóháza magyar címeres tányér, 1860-1902
6 db Herendi desszertes tányér 1941 évi, koronás címeres
"Isten áldd meg a magyart" angyalkás címeres üveg kistányér
Magyar címeres, kakasos népi wilhelmsburgi fali tányér
BUDAFOKI ZOMÁNCOZOTT TÁL MAGYAR CÍMER 1FT-RÓL
Magyar koronás címer Hüttl Tivadar kistányér pár