Összes termék (14 tétel)
(14)
czene jános
(14 tétel)
Keresőszó: czene jános
Apátfalvy Czene János festmény 914
Apátfalvi Czene János 2 oldalas festménye.
Apátfalvi Czene János - Lány mandolinnal - 1 forintról, garanciával.
1,-Ft Apátfalvi Czene János/Enteriőr
Apátfalvi Czene János(1904-1984)Neobarokk szobabelső.Szép keretben.
Apátfalvi Czene János Csendélet.Olaj vászon.
Czene János "Enteriőr"
Apátfalvi Czene János festmény!
Apátfalvi Czene János "Szoba belső 1930 körül."Szép keretben.
Apátfalvi Czene János festmény
Apátfalvi Czene János - Gyümölcs csendélet
Apátfalvi Czene János- Enteriőr