Összes termék (6 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
Porcelán
ezüst sárkány
(6 tétel)
Keresőszó: ezüst sárkány
ANTIK KÉZMŰVES EZÜST VERETES RÉZ TIBETI NEPÁLI SÁRKÁNYOS KANNA KANCSÓ - KÍNA TIBET NEPÁL - AUKCIÓN!!
KÍNAI SÁRKÁNY ÉS FŐNIX MADÁR KOZMIKUS HARCA JELZETT EZÜST NAGY KARPEREC KARKÖTŐ KARLÁNC TIBET NEPÁL
TIBETI EZŰST SÁRKÁNYOS RITUÁLIS KIS TÁNYÉR NEPÁL KÍNAI TIBET
KÍNAI JELZETT EZÜSTÖZÖTT KÉZMŰVES GYŰRŰ SÁRKÁNY ÉS FŐNIX MADÁR KÍNA ÁZSIA - CSAK 2 NAPIG AUKCIÓN!
Ezüst sárkány !
19.századi ezüst díszítéses Meisseni kávés vagy teás csésze.Sárkány füllel.Hibátlan.