Összes termék (31 tétel)
Ezüst tárgy
(31)
ezüst torta
(31 tétel)
Keresőszó: ezüst torta
Ezüst nyelű torta lapát és kés.
BÁJOS, ANTIK EZÜST TORTA LAPÁT, PÁRIZS, CA. 1860!!!
Antik ezüstözött torta kínáló 223
REMEK, ANTIK EZÜST TORTA KÉS, CA. 1890!!!
CSODÁS, ANTIK EZÜST TORTA KÉS, NÉMET, CA. 1890!!!
CSODÁS, ANTIK EZÜST TORTA LAPÁT, CA. 1830!!!
CSODASZÉP, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI, ITAL KÍNÁLÓ TÁLCA, SPANYOL, CA. 1940!!!
ÁLOMSZÉP, ANTIK, EZÜST TORTA KÍNÁLÓ, OLASZ, CA. 1930!!!
KURIÓZUM, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI FOGÓ, NÉMET, CA. 1890!!!
NAGYON SZÉP, ANTIK, EZÜST TORTA, SÜTI, ITAL KÍNÁLÓ, OLASZ, CA. 1930!!!
CSODÁS, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI LAPÁT, NÉMET, CA. 1890!!!
PAZAR, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI, STB. KÍNÁLÓ, SPANYOL, CA. 1940!!!
GYÖNYÖRŰ, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI, STB. KÍNÁLÓ, SPANYOL, CA. 1890!!!
GYÖNYÖRŰ, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI, STB. KÍNÁLÓ, PORTUGÁL, CA. 1890!!!
CSODASZÉP, ANTIK EZÜST TORTA, SÜTI, STB. KÍNÁLÓ, HANAU, CA. 1890!!!
LÉLEGZETELÁLLÍTÓ, ANTIK, EZÜST TORTA TÁL, SHEFFIELD, 1894!!!
REMEK, ANTIK, EZÜST TORTA LAPÁT, CA. 1900!!!
CSODÁS, ANTIK, EZÜST TORTA LAPÁT, NÉMET, CA. 1930!!!
PAZAR, EZÜST TORTA KÉS, SHEFFIELD, 1971!!!
WMF 90, ezüst bevonatú, ezüstözött torta kanál, tortalapát, 1 Ft-ról
Ezüst bevonatú, ezüstözött, rózsa, rózsás nyelű tortalapát, torta lapát, eredeti dobozával
BÁJOS, ANTIK, EZÜSTÖZÖTT TORTA LAPÁT!!!
CSODÁS, ANTIK EZÜST TORTÁS-SÜTIS TÁL, NÉMET CA 1890!!!
ANTIK EZÜST TORTÁS TÁL, SPANYOL CA 1940!!!
EGYEDI, ANTIK EZÜST TORTA - SÜTI KÍNÁLÓ, HANAU CA 1900!!!
SZÉP, ANTIK EZÜST TORTA LAPÁT, TEL-AVIV CA 1950!!!
Antik ezüst torta,sütemény csipesz.Szép.Jelzett darab.
CSODÁS, ANTIK EZÜST AUFSATZ, TORTA, SÜTI KÍNÁLÓ, CA 1930!!!
CSODÁLATOS, ANTIK, EZÜST TORTA KÍNÁLÓ, PERZSA CA 1880!!!
ANTIK EZÜST, TORTA KÍNÁLÓ, 1920!
Antik szecessziós Meriden B & Co. Ezüst? torta lapát "1900"