Összes termék (13 tétel)
Óra
(13)
képóra
(13 tétel)
Keresőszó: képóra
Bieder falióra , képóra
NAGYON RITKA, ANTIK KÉPÓRA CA. 1830!!!
Antik 2 súlyos képóra 263
Szép használt Timex karóra
BIEDER,ALABÁSTROM OSZLOPOS ÓRÁBÓL SZÁRMAZÓ KÉP
Eladó kép óra fellelt állapotban
Képóra fellelt állapotban
Antik feles ütős képóra 856
Antik feles ütős képóra 764
Kép óra,kép vaslemezen,50x70-s blondelkeretben
Képóra a XIX.-századból.
Képóra.
Képóra