Összes termék (19 tétel)
Egyéb régiség
Kerámia
Porcelán
(16)
Üveg
kínai kaspó
(19 tétel)
Keresőszó: kínai kaspó
Kézzel festett,kidomboródó aranybrokátos,trópusi madaras kinai váza,kaspó,22x21 cm,minimál ár nélkül
Kínai mintás kaspó
Antik Kinai kaspo
RÉGI KÉZMŰVES MÁZAS KÍNAI SÁRKÁNYOS BONSAI VIRÁG VAGY PALÁNTA KASPÓ EDÉNY KÍNA VAGY JAPÁN KELETI
ANTIK JAPÁN KÉZZEL FESTETT JELZETT NAGY KERÁMIA VÁZA KASPÓ FOO KUTYA FÜLEKKEL KÍNA ÁZSIA 19 SZÁZAD
EGY FORINTRÓL - NAGYMÉRETŰ KÍNAI KASPÓ
KÍNAI FAMILLE ROSE FESTETT PORCELÁN VIRÁG KASPÓ VÁZA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
RÉGI KÍNAI PEKINGI JADE ÜVEG VIRÁG SZELADON KASPÓBAN, NAGY 32 cm - AUKCIÓN CSAK 2 NAPIG!
Meseszép elefántos kínai kaspó, keleti kaspó
Meseszép kínai kaspó, keleti kaspó
Jelenetes kínai kaspó, keleti kaspó
EGY FORINTRÓL - KLASSZIKUS KÍNAI ARANYHALTARTÓ EDÉNY, KASPÓ
Keleti bonsai üveg jade virág szeladon porcelán kaspóban. Kína/Japán 20 század
AKCIÓ!! KÉZZEL FESTETT , ARANYOZOTT GÉSA MINTÁZATÚ KASPÓ
Kínai oroszlánfejes porcelán kaspó
Rózsás kínai porcelán kaspó tál (3)
Rózsás kínai porcelán kaspó tál (2)
Rózsás kinai porcelán kaspó tál (1)
Régi, kínai keleti kaspó pár