Összes termék (9 tétel)
Porcelán
(7)
kalapos lány
(9 tétel)
Keresőszó: kalapos lány
Barokk ruhás aranyozott porcelán kalapos lány
Gyönyörű kobalt kék ruhás porcelán kalapos lány Wallendorf stílus. Rózsák épek!
Gyönyörű kobalt kék ruhás porcelán kalapos lány Wallendorf stílus
Kloton Péter: 1927-1985 - Kalapos lány-ÖRÖKÖS GARANCIÁVAL
1 Ft-ról induló! Porcelán lány! Csipkés ruhás lány kalapban! 19cm magas! Alján jelzett!
Aquincum Kalapos lány esernyővel Ősz Szabó Antónia
B187 Ritka német kalapos szoknyás táncos lány - pici lepattanás a kalapján
Jelzett, ám számomra ismeretlen alkotó linómetszete, Lány kalapban. Modern keretben. Hibátlan.