Összes termék (16 tétel)
(16)
libás festmény
(16 tétel)
Keresőszó: libás festmény
Neogrády jelzéssel : Táj libákkal Akvarell
Falusi idilt idéző kortárs olajfestmény, tanyácska libákkal.
Libákat terelő leány, olaj-vászon festmény, számomra ismeretlen az alkotó. Hibátlan,kerettel együtt.
Neogrády László: Olaj festmény, tájkép, ökörszemes képkeret, Kislány libákkal
CSÓKFALVI-RAFFAI :Tanyasi ház libákkal
Neogrády László - Falusi táj libákkal
Vágó Pál - Alföldi táj libákkal
Falusi udvar-(antik festmény)
Barsi Béla - Falu vége libákkal
Gácsi Mihály - Alföldi táj libákkal
Neogrády László - Faluvége libákkal
Neogrády László - Falusi táj libákkal 40x50 cm
Neogrády László - Falvége libákkal
Neogrády A.: Libákat terelő lány
Neogrády A::Libás tájkép