Összes termék (33 tétel)
Kerámia
(15)
Porcelán
(12)
Szobor
néger
(33 tétel)
Keresőszó: néger
Art deco mázas kerámia néger akt 351
Art deco Izsépy néger lány fej,afrikai nő,büszt. Hibátlan!!!
1 FORINTRÓL Korosten ritka art deco porcelán figura néger lány tállal CCCP Szovjet Ukrán
Art deco porcelán néger zongorista 683
Art deco nagyon ritka néger nő 520
Izsépy art deco néger lány 855
Hollóházi art deco néger lány 311
Art deco néger mázas kerámia zenész 742
Art deco Komlós néger zenész 761
Hollóházi art deco néger lány Hibátlan
Hollóházi art deco néger lány 652
Hollóházi art deco néger lány 525
Hollóházi art deco néger nő 799
Art deco néger női maszk mázas kerámiából 146
Néger nő kerámia szobor - fekete asszony figura
Biszkvit porcelán dohánytartó - tubákos szelence fedél nélkül - néger fiú fej - XIX.sz/XX.sz.eleje
Art deco néger lány mázas kerámia mellszobor 764
Hollóházi art deco néger lány 923
Art deco mázas kerámia táncoló néger lány 879
Hollóházi art deco néger lány 43
Izsépy kerámia néger lány
Fa néger törzsi szobor művészi kidolgozású fa faragás talán ősanya ős szellem lehet KIÁRUSÍTÁS
Fa néger törzsi szobor művészi kidolgozású fa faragás talán valamilyen ős szellem lehet KIÁRUSÍTÁS
FRIED PÁL EREDETI NÉGER AKT KÉPE SZIGNÁLVA, KERETEZVE GYÖNYÖRŰ SZÉNRAJZ.
Hollóházi art deco néger lány 749
Hollóházi art deco néger lány 700
Szignált mázas kerámia art deco néger 698
Pici Ráhmer hamuzós néger figura eredeti jelzéssel a 30-as évekből!
Art-Deco Néger jazz zenészek asztal dísz
Komlós, néger zenész, bendzsóval
Art deco oszták falimaszk, néger nö !
Scheiber H. Szignós olaj vászon festmèny!!!
Jelzett gülüszemű néger boxoló kerámia szobor