Összes termék (4 tétel)
nyári istván
(4 tétel)
Keresőszó: nyári istván
Nyári István: Pásztor a nyájjal, olaj, karton, gyönyörű, harsogó színekkel, méret jelezve, festmény
Nyári István: Csendélet, pasztell, karton, gyönyörű színekkel, méret jelezve az utolsó képeken!
Nyári István: Falusi utca, tempera/akva, nincs szignó, de egyértelmű!
Reinhardt István - Nyári reggel (keretméret 101x61 cm)