Összes termék (157 tétel)
(36)
(13)
Numizmatika, Pénz, Érme
(107)
Szobor
papír forint
(157 tétel)
Keresőszó: papír forint
1. oldal / 3
Papír 200 forintos 1 db
Sajnos a szignót nem ismertem! 1 forintról
Számomra ismeretlen szignós mű 1 forintról 1960
Papír 20 forint, 1969 , C 095 038821
Papír 200 forint, 2007 , FC 0015002
Papír 10, 20, és 50 forint, egyben eladók. 1969-86-ig.
Papír pénz LOT Nincs Minimálár!
Jándi Dávid, antik festmény,1 forintról, eredeti alkotás, garanciával.
Vadász Endre - A rekeceli vízesés, 1925 - eredeti festmény, garanciával, 1 forintról.
5 darab 100 forintos Magyar papír 100 forintos
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL - SZENTENRE HAJÓRÓL NÉZVE
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - VAJDAHUNYAD VÁRA
EGY FORINTRÓL - NAGYMÉRETŰ, KVALITÁSOS AKVARELL
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF TUSRAJZ SZIGNÓVAL - VAJDAHUNYAD VÁRA
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - TÁRNOK UTCA
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL - PILLANGÓ PARK
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKT AKVARELL SZIGNÓVAL
EGY FORINTRÓL - GAZDAG JÓZSEF AKVARELL SZIGNÓVAL
1980 évi papír 20 forintos papírpénz
Iványi Grünwald/Iványi Grünwald köre - karácsonyi ajándéknak?eredeti,nagyméretű, 1 forintról
Ruzicskay Görgy (1896-1993) - Pihenő - eredeti alkotás, garanciával,1 forintról, minimálár nélkül.
Pirk János- Balatonlelle,1960 - eredeti festmény, garanciával - 1 forintról csak 1 hétig!
Mersits Piroska - Templom - eredeti alkotás, teljeskörű garanciával - 1 forintról.
EGY FORINTRÓL - GONDOS JÓZSEF TERRAKOTTA SZOBRA
Rozgonyi László ( 1894-1948) 3 db festménye, 1 forintról, garanciával!!!
Kondor Béla - Magányos herceg - modern , keretezett alkotás - 1 forintos aukción.
Réti István - olajfestmény - 1900-as évek eleje? - 1 forintról,garanciával.
Papír 10 forint 1962 ből
Bank of Greece 1979 régi csekk cheue 1979 december 21 Görög banki papíros 1 forintról KIÁRUSÍTÁS
Bank of Greece 1979 régi csekk cheue vagy nem tudom mi ez Görög baki papíros 1 forintról KIÁRUSÍTÁS
Schéner Mihály - Eilat - nagyszerű pasztell festmény- 1 forintról, garanciával!
EGY FORINTRÓL - LÁSZLÓ GYULA RÉZKARC
EGY FORINTRÓL - SÁROS ANDRÁS MIKLÓS PART (AQUANTINTA) RÉZKARC
Becei Zoltán: Mocsaras táj, akár 1 Forintért!
EGY FORINTRÓL - MOHÁCSY GRAFIKA
Rippl -Rónai József:" Halászó gyermekek a Töröcskei mocsárnál"- antik pasztell festmény-1 forintról,
UDVARY PÁL : FONYÓDI RÉSZLET1964 k. 1 FORINTRÓL MINIMÁL ÁR NÉLKÜL!
LITKEY ANTAL SZÁZADFORDULÓS GYÖNYÖRŰ NŐI PORTRÉJA 1 FORINTRÓL MINIMÁL ÁR NÉLKÜL!
Farkasházy Miklós - Virágos udvar - gyönyörű- 1 forintról!
Kohán György - Kettős portré - 1 forintról!!!
EGY FORINTRÓL - MUNKÁCSY SZIGNÓS CERUZARAJZ
Kmetty János - Úton a kilátó felé - nagyméretű alkotás, 1 forintról !
Barcsay Jenő - Tájkép - nagyméretű,zseniális,gyönyörű keretben- 1 forintról,garanciával.
Gráber Margit - Műtermi csendélet - 1 forintos aukción, garanciával.
"Czóbel Béla Kirándulók 1967" - 1 forintos aukción, garanciával.
10db 1969es 500 forintos! Erős ropogós papír, de hajtott mind! Képeken jól látható állapotban!
Boldizsár István - Kóka , 1960 - 1 forintról, garanciával
EGY FORINTRÓL - PAULOVITS PÁL - HJNAL A BALATONON -SZÍNEZETT RÉZKARC.
Hornyánszky Gyula - Női akt-nagyméretű - 1 forintról, garanciával.
Czóbel Margit-Mednyánszky unokahúga-Tátra-Nagyszalóki csúcs- 1 forintról!
Borsos Miklós , 1 forintról !
Csók István:Kislány a Balatonnál(?) - 1 forintról-garanciával.
Scheiber Hugó: Leány portré(?) - antik pasztell kép, 1 forintról,garanciával!
Senyei Oláh István - két eredeti grafika - 1 forintról!
EGY FORINTRÓL - SZIGNÓZOTT, KVALITÁSOS AKVARELL
EGY FORINTRÓL - GROSS ARNOLD FAKSZIMILE
Udvary Pál színezett rézkarca ( Hortobágy) - 1 forintról!
Csáki - Maronyák József : Vitorlások - 1 forintról!
EGY FORINTRÓL - GYERMEKEKET ÁBRÁZOLÓ NYOMAT KERETBEN
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: