Összes termék (9 tétel)
Egyéb régiség
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(7)
porcelán nyelű
(9 tétel)
Keresőszó: porcelán nyelű
Rozsdamentes acél salátás tálaló kanál párban oliva mintás olasz porcelán nyéllel hibátlan
Herendi porcelán, nyeles, rózsafogós bonbonier/cukortartó
18.századi antik porcelán nyelű kés 18th c knife porcelain handle
1 ft os aukció! Zsolnay nyelű desszertes kések 19 sz.
6db-os antik gyümölcs kés készlet porcelán(fajansz??) nyéllel.
8 darab virágos porcelán nyél konyhai eszközre bármire felhasználható hibátlan
Zsolnay rózsaszín gyűjtői nyeles edény
Herendi Apponyi zöld nyeles kakaós csésze fedéllel 742/AV
Porcelán kolomp, fa nyéllel