Összes termék (18 tétel)
(18)
szüle
(18 tétel)
Keresőszó: szüle
Szüle Péter aláírással
Fürdőzés után, Szüle aláírással
Antik festmény Szüle Péter
Szüle Péter Krumplit pucoló lány - Enteriőr
Szüle Péter (1886-1944) Önarckép, olaj-karton, jelzett. Ferenczy Károly tanítvány.
Szüle Péter, Lepcsik ház Szolnokon, olaj-vászon
SZÜLE PÉTER ( 1886 - 1944) - Parasztasszony
Szüle Péter: 1886 - 1944 ÖRÖKÖS GARANCIÁVAL
1 ft os aukció! Szüle Péter (1886-1944) festménye.
Szüle Péter
Szüle Péter szignóval
Szüle Péter - eredeti festmény
Szüle Péter,olaj,vászon,antik-Kellene egy jó értékbecslő..na meg egy múzeum..-addig is: 1 forintról
1,-Ft Szüle Péter (1886 - 1944)
Szüle Péter Eredeti tájkép Balaton
Szüle Péter olajfestmény, 1927, 1 Ft-ról, nincs minimálár!
Szüle Péter "Női portré" szép keretben.
Áron alul kínálok egy szép festményt Szüle Pétertől