Összes termék (18 tétel)
Bútor
Otthon, háztartás kellékei
(16)
tálaló vintage
(18 tétel)
Keresőszó: tálaló vintage
Gyönyörű Vintage nagy tálca tükör aljjal áttört köves széllel.
Vintage svéd Jie Gantofta só és borsszóró kerámia fűszeres teakfa tálcán
Retro,vintage fa só és borsszórók
Vintage kézi habverő
Vintage WMF Ikora ezüstözött asztali, morzsalapát és kefe
Jól használható Vintage fa kínáló
Retro vintage sideboard tálaló szekrény
Vintage fa tálca - aranyozott florentin olasz tálca, piros, lakkozott
Mini alumínium kuglóf vagy puding forma - retro konyhai kiegészítő, vintage dekor sütőforma
Alumínium, alpakka tálca szett - klasszikus vintage dekoráció
Régi alumínium kávéskanna, vintage kiöntő bakelit fogóval retro konyhai eszköz, kiöntő
Vintage Jénai edény, zöldre hajazó, jelzett /Z2
Vintage nagyobb Jénai edény, zöldre hajazó, jelzett /Z1
Vintage Jénai fedeles edény, Saale-Glas Feuerfest, gombos fedővel, régi szépség
Vintage Jénai edény, Saale-Glas Feuerfest, kalibrált régi szépség
Vintage evőeszközök 29 db
Mérleg kétkarú öntöttvas vintage
Tálaló/tárolószekrény, amerikai, vintage