Összes termék (30 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Gyűjtemény
(28)
tajték pipa
(30 tétel)
Keresőszó: tajték pipa
Faragott tajtékpipa 1782-ből
Antik Tajtékpipa Ezüst Fedéllel
Török Block Meerschaum Habkő,Tajtékpipák
Maharadzsa Fejes Block Meerschaum Habkő,Tajtékpipák
Antik tajtékpipa fej ezüst szerelékkel
718T. 1 Forintról! Antik Tajték Pipázó készlet, ezüst kupakkal, szipkákkal, eredeti dobozában.
Török Block Meerschaum Habkő,Tajtékpipa
Antik Tajtékpipa Ezüst Fedéllel 1830.
1,-Ft Szép cserép tajték pipa
1,-Ft Ritka kosfejes tajték pipa
Ezüstkupakos cserép vagy tajtékpipa az 1800-as évek végéről
ANTIK FARAGOTT TAJTÉK PIPA SZIPKA VÁGTATÓ LÓ BOROSTYÁN SZIPKA SAJÁT TOK HASZNÁLATLAN!!!!
HATALMAS MÉRETŰ, NAGYON RITKA, ANTIK EZÜST TAJTÉKPIPA, BÉCS, 1847!!!
Kisebb tajtek pipa
ANTIK TAJTÉK PIPA FEJ SZÁRRAL
1,-Ft 1884 antik Osztrák-Magyar Monarchia porcelán tajték pipa fej!
Tajtékpipa
Tajtékpipa
Tajtékpipa
1,-Ft Gyönyörű habkő és borostyán szipkás tajtékpipa!
1,-Ft Extrém gyönyörű ezüst szerelékes antik tajtékpipa!1800-as évek!
Antik Tajtékpipák 1870-es évekből, Kraicz Gyula kereskedéséből Debrecen! Jelzett!
TAJTÉKPIPA fej eredeti dobozában.
XVIII.századi csatajelenetes nagyméretű tajtékpipa NINCS MINIMÁLÁR !!!
Faragott tajtékpipa
Tajtékpipa eredeti dobozban
Tajtékpipa ezüst kupakkal