Összes termék (16 tétel)
(11)
Gyűjtemény
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Térkép, atlasz, földgömb
tornai
(16 tétel)
Keresőszó: tornai
Magyar Országos Torna Szövetség 1885 gomblyuk kitűző
Régi térkép - Abaúj - Torna, Hajdu, Szabolcs és Ung... Vármegye - 22,5 x 27,5 cm. - Zugló (1)
Egyedi gépirat a Ferencvárosi Torna Klub Labdarúgó szakosztályának ötvenéves története 1949
Lovas torna életképek nyomat.
Lovas torna életképek nyomat.
Lovas torna életképek nyomat.
Magyar Hírlap Kupa Kispályás Labdarúgó Torna érem - RITKASÁG!!
Tornai Gyula"Életkép"
Tornai Gyula (1861-1928) Ajándék című, olajfestmény, 60x79cm keret nélkül
Tornai Gyula - Öreg férfi portréja
Tornai Gy. Szignós olaj vászon festmèny.
Tornai Gyula : Szfinx
Korcsolya Idény-jegy - Budapesti (Budai) Torna-egylet - 1922-1923
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Tornai Gy.