Összes termék (17 tétel)
Porcelán
(17)
zsolnay pillangó étkészlet
(17 tétel)
Keresőszó: zsolnay pillangó étkészlet
Zsolnay pillangós levesestál
1 Ft-ról! Zsolnay 6 sz. pillangó mintás kompótos készlet, hibátlan gyári állapotban!
1,-Ft Gyönyörű Bolti állapotú Zsolnay pillangós süteményes készlet
Zsolnay pillangòs szendvics kèszlet 4+1
6 személyes, Zsolnay, pillangós süteményes készlet, dúsan aranyozott, jelzett. Hibátlan.
Zsolnay pillangós, süteményes készlet. 1930.
1,-Ft Meseszép új pillangós Zsolnay kompotos!
Zsolnay pillangós süteményes készlet 751
Zsolnay porcelán pillangós süteményes készlet
Zsolnay pillangós mocca SERVICE HIBATLAN UJ
Zsolnay pillangós 6 FLEISCH-TELLER HIBATLAN UJ
Zsolnay pillangós 6tanyer uj
Zsolnay pillangós süteményes készlet (7 db)
Zsolnay pillangós szendvicses kèszletet. Nincs minimál ár!!!
Zsolnay pillangó 6 személyes süteményes készlet
Zsolnay pillangó kómpotós
Zsolnay 6 sz Pillangó étkészlet