Összes termék (21 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
(7)
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szobor
balatonszemes
(21 tétel)
Keresőszó: balatonszemes
Kerámia fali dísz emléktárgy Balatonszemes felirattal.
Balatonszemes gipsz kép emlék ,vitorlás Méry 40. Fali dísz
Régi balatonszemesi vitorlás emléktárgy
Balatoni emlék retro halas fa dísztárgy asztaldísz - Balatonszemes
Csónak a Balatonszemesi mólónál - Farkas Benjamin - vakrámás vászon
Fa stilizált vitorlás Balatonszemes felirattal 1960 körüli, RITKA!!!!
Holba Tivadar (1906-1995) Balatonszemesi kikötő c. alkotása, olaj-vászon, Rudnay tanítvány, jelzett
Régi képeslap, Balaton, Balatonszemes, 1958
Kaáli Nagy Zoltán (20.sz.közepe) : Balatonszemes
9 db retro képeslap, Balatoni városok, Balatonszárszó, Siófok, Balatonberény, Balatonszemes, stb.
Balatonszemes
Balatonszemesi vitorlás kikötő
Balatonszemes
Pokorny Marcella grafika, Balatonszemes, 1966
Aknay János: Angyalpár 2001, Szentendre - Balatonszemes
Antik kézzel faragott nagy fa doboz - Balatonszemes
D148686 Balaton Balatonszemes képeslap
Retro plexi vitorlás hajó Balatonszemes
Városlőd Balatonszemes emlék áttört falitányér kosárka
Balatonszemes 1960 RK
Balaton - SZEMES - Feljárat a fenyvesbe