Összes termék (34 tétel)
Ékszer
Fémmunka
(11)
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
(7)
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
bartha
(34 tétel)
Keresőszó: bartha
Bartha Dénes: Beethoven és kilenc szimfóniája
Bartha Mária 60x80 cm olaj-vászon. csendélet
Antik kard vivókard Bartha József
Bartha Ágnes iparművészeti bross
Bartha Béla 1978 korondi váza
Bartha László: Lovasok
Bartha Ágnes tűzzománc medál
Bartha Éva festmény
Bartha László: Elmélkedés az erdőről
"Öböl nyírfákkal!" - zsűrizett olajfestmény (szignó: Bartha)
Cirkusz Bartha László 12 képével
Bartha László: Gyümölcsszedõk, 1933 rézkarc
Janzer Frigyes (1939-) 1980. 'Batha Elemér Dr./ Bartha Alapítvány' Br. plakett (540g/102mm)
Régi Bartha Ágnes tűzzománc réz medál bőr nyaklánccal
Régi Bartha Ágnes kézműves réz szett tűzzománccal
Bartha László dedikálása
Cirkusz Bartha László 12 képével!
Bartha Ágnes iparművész tűzománc fali tükör!
Bartha Antal: A magyar nép ősttörténete
Bartha István, jelzett kerámia teás kanna.
Bartha Lajos 60x50 olaj vászon festménye hibátlan keretben
Opálköves ezüst gyűrű Bartha ékszer!
Bartha László Női portré
Bartha Lászó, olaj festmény
Bartha szignós tájkép festmény, szép keretben, méret jelezve!
Bartha László: Akt virágok között
Bartha: Újabb felfedezések a nők elsárkányosodásáról, Alkudható
Képeslap / BARTHA LÁSZLÓ festménye /
Leárazva! BARTHA BÉLA VÉSET MINTÁS MÁZAS KORONDI KERÁMIA VÁZA
L. Bartha rézkarc , 4 / 50 . Paris 1927 . 30 x 26 cm
A Magyar Nép Östörténete írta Bartha Antal 1899 , Akadémiai Kiadó
AKCIÓ!!! Kossuth és Munkácsy díjas Bartha László Aukcionált becsértke: 210-260eFt
Attila Kovacs(1938-2017)"Lineáris konstrukció"1966 Proveniencia:Galerie von Bartha Basel m:35 x 35cm
Bartha mutatós, jó állapotú vízparti tájképe