Összes termék (11 tétel)
(9)
Kerámia
Könyv
bendéné
(11 tétel)
Keresőszó: bendéné
Bende: Csalók és balekok, ajánljon!
Bendéné Kovacsev Friderika fiatal lány virágcsokorral portré festmény,Glatz Oszkár,Csók István mest
Bendéné Kovacsev Friderika : Fiatal parasztlány Glatz Oszkár tanítványa!
Bendéné Kovacsev Friderika Fiatal lány muskátlival portréja olaj vászon festmény
Bende jelzett csörgő korsó, ivó korsó
Bendéné Kovacsev Friderika - Lány kiscsibével
Bendéné Kovacsev Friderika (1891-1975)
Bendéné Kovacsev Friderika / Lányok babával
Bende Jánosné olajfestmény
Bendéné Kovacsev Friderika: Fiatal lány tállal
Bendéné , Kovacsev Friderika festmény