Összes termék (85 tétel)
Kerámia
(85)
bozsik váza
(85 tétel)
Keresőszó: bozsik váza
1. oldal / 2
Bozsik Kunszentmárton tulipán motivumos váza, 23cm, – jelzett.
Bozsik tulipán motívumos váza.12,5cm.Ritka.
1L421 Antik nagyméretű Bozsik Kálmán kunszentmártoni kerámia díszváza 43 cm
Nagyméretű Bozsik Kálmán Kunszentmárton díszváza.
BOZSIK KUNSZENTMÁRTON Kígyó fülű váza
Régi Bozsik Kunszentmárton kerámia váza
BOZSIK Kunszentmárton 19,5 cm átm
Bozsik Kálmán nagyméretű szecessziós váza - magyaros motívumokkal díszítve
Bozsik Kálmán Kuntszentmárton váza, jelzett, 13,5 cm
Bozsik kerámia váza
Bozsik Kàlmàn 1872- 1859 Kunszentmàrtoni fazekas munkàja az 1920 -as évekbő!l
Bozsik kerámia
Bozsik Kálmán váza
Bozsik padlóváza különlegesség
Bozsik Kerámia, Kunszentmárton – Kecses váza - 882.
Ritka Bozsik Kálmán Kunszentmárton váza. 17 cm Jelzett.
Bozsik - madaras váza
Bozsik Kálmán Kunszentmárton, ritka barna szecessziós váza . 1920-as évek
Bozsik műhelyből Ceglédi emlék
Kunszentmártoni Bozsik féle váza
Bozsik Kálmán kunszentmártoni kerámia váza
Bozsik virág motívumos váza. 16,5cm. Jelzett
Bozsik Kálmán Kunszentmárton, nagyméretű színes népi váza
Áttört szélű Bozsik kerámia váza (Kunszentmárton)
Bozsik kerámia váza
Bozsik nagyméretű Kerámia váza
Nagyméretű hibátlan Bozsik Kálmán díszváza, jelzett.
Bozsik váza RITKA !!
Bozsik váza 23cm.
Gyönyörű szép BOZSIK váza
BOZSIK KÁLMÁN (1872-1959) - VÁZA Műtárgyak
Bozsik Kálmán / Kunszentmárton hatalmas diszváza 45 cm, jelzett
BOZSIK KERÁMIA VÁZA
Bozsik Kunszentmárton hattyufüles diszváza, 40cm, jelzett.
Antik Bozsik váza (aláírt, jelzett, 1935) - 37 cm!
Bozsik padlóváza
Kék Mázas Bozsik Kálmán Váza
Nagy méretű kunszentmártoni Bozsik kerámiaváza
Kunszentmártoni BOZSIK kerámia váza 20cm magas, tökéletes állapotban , 15cm-es az alja átmérője.
0U035 Antik Bozsik kerámia kaspó és váza párban
Bozsik díszváza - Jelzett, 40 cm-/naposoldal részére/
Nagyméretű Bozsik Kálmán Tűzmadaras kerámia padlóváza
0U019 Antik sötétzöld Bozsik kerámia díszváza 44cm
BOZSIK
Bozsik váza MÚZEUMBA VALÓ GYÖNYÖRŰ DARAB
BOZSIK Kunszentmárton váza
Kunszentmártoni Bozsik féle jelzett kerámia váza
Bozsik váza
Kunszentmártoni Bozsik féle kerámia váza
Bozsik kerámia váza
BOZSIK VÁZA KUNSZENTMÁRTON - 37 cm. - sérült - hattyúfüles barna alapú színes
Bozsik nagy váza
Bozsik füles váza
Jelzett Bozsik Kunszentmárton kerámia váza
Bozsik váza
Bozsik Kálmán Kunszentmárton kisméretű váza
Bozsik kerámia
Bozsik Kálmán álló váza
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: