Összes termék (29 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
(12)
Gyűjtemény
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Üveg
capri
(29 tétel)
Keresőszó: capri
Szikra János Capri szigete festmény olajkép tájkép tenger modern
Kárpáthy Jenő / Capri
Retro reklám gyufa gyufásdoboz - Buda Penta Hotel - Horoszkóp Night Club - Capri - 1980-as évekből
Vintage nyaralási utazási reklám plakát Capri 1952, modern reprint, mediterrán tenger part sziget
Vasvári Wertheimer Sándor - Capri
Jelzett Capri kristály whiskys pohár 5 db-os készlet (ap-1)
P. Kuczora Erzsèbet - Capri
Délalföldi Pincegazdaság Szeged CAPRI üveg pohár ( 3 db )
Vasvári Wertheimer Sándor - Capri..
Capri jelzésű öngyújtó
Görög-Capri rézkarc 46x64 jelz.,kerettel
2022.Design Capri kék nyakék kristályos cirkonia gyűrűvel ezüsttel
Ford Capri katalógus 1970-ből
Próday Lajos: Capri
Régi retro - Barbie - Capri - baba ritkaság az 1980 - as évekből, eredeti dobozában,
CAPRI fűszerezett édes bor - bontatlan retro ital - egy literes
Kézzel festett olasz majolika tál , campaniai kerámia, Capri, Sorrento vidék 32 x 7 cm
LEÁRAZÁS! MAGYAR RETRO 'CAPRI' DESIGN FORGÓ FOTEL SZÉK #038
CAPRI - crystal, pezsgő hűtő edény
"CAPRI szigete" - akvarell
Retro design magyar "Capri" forgószék, forgófotel
Retro forgófotel - "Capri" design forgófotel
F. O.: Capri, 1962 - keretezett olaj,vászon festmény
SALVATORE FEDERICO: CAPRI
CAPRI, OLASZ FESTŐ, GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY
Vintage Carthusia Aria di Capri eau de toilette
Szikra János: Capri
Ap 279 - CAPRI szigeti tűzzománc .800 ezüst kiskanál
Capri (Kék-barlang) szignózott