Összes termék (62 tétel)
Ékszer
Óra
(60)
chaika
(62 tétel)
Keresőszó: chaika
1. oldal / 2
Chaika női karóra
NOS!!ÚJ CHAIKA NŐI KARÓRÁK
Retró Orosz Chaika női karóra,17,5 mm knk,müködőképes állapotban,aranyozott tok.17 köves szerkezet
Chaika mechanikus női karóra
Chaika karóra
Szinte gyári állapotú női CHAIKA ékszer karóra, használt fehér bő szÍjjal.
Chaika női medálóra, függőóra
Chaika 15 köves férfi karóra a 60-as évekből, gyűjtőknek,működő
Retro Szovjet Chaika karóra- Chaika Szovjet Nöi karóra
NOS!!ÚJ CHAIKA NŐI KARÓRÁK
Női karóra, Chaika, felhúzós retró
Chaika karóra
Nagyon szép állapotú csajka női karóra
Chaika Orosz Női Karóra 17 Köves.
Chaika női karóra kifogástalan állapotban
Chaika karóra
Chaika, szép női karóra
CSAJKA női karóra , mechanikus , szép bör szíjjal ,működik
CHAIKA NŐI KARÓRA
Vintage Orosz női karóra
Retró női Chaika óra,működőképes állapotban,17 köves szerkezet,17,5 mm knk.,aranyozott tok.
Eredeti Chaika, 17 köves, mechanikus női karóra, bőrszíjjal
Különleges Chaika női óra
Chaika fèrfi quartz karóra
Chaika fèrfi quartz karóra
Óracsomag 6 db - Seiko,Slava,Chaika,Japona,stb
2 darab óra - Slava USSR - Chaika szovejt karóra Alkatrésznek
Eredeti Chaika, 17 köves, aranyozott női karóra, aranyozott szíjjal, működik
Csodás Chaika ékszeróra, kecses, finom darab
Chaika ékszeróra
Chaika női ékszerkaróra 17 köves.
NŐI CHAIKA ÓRA
1975-ös Chaika / Csajka (orosz) papír óradoboz, angol nyelvű használati útmutatóval
17 KÖVES CHAIKA NYAKLÁNCÓRA, LÁNCCAL-RELIKVIA
régi kis chaika szovjet mechanikus női karóra
Régi női aranyozott nyaklánc óra Chaika
Nagyon szép, aranyozott Chaika (Csajka Chajka) óra, nyakláncóra, ékszeróra
CHAIKA rubinnal női medál-óra
Chaika női karóra
Régi aranyozott CHAIKA mechanikus női óra, karóra, aranyozási jelzésekkel (CSAJKA)
Chaika 17 köves karóra
AU jelzett CHAIKA óra
Chaika Csajka gyönyörű női medál óra eladó
Chaika vízálló női karóra
Aranyozott régi ékszer órák GUB / CHAIKA
Chaika ékszeróra
Chaika ékszeróra
Chaika 17 jewels
Chaika ékszeróra
Ritka antik női chaika óra moha-achát karcsattal
Chaika ékszeróra
Régi aranyozott nyaklánc óra Chaika
Régi Chaika ékszer óra
Gyönyörű zsebóra CHAIKA
CHAIKA női karóra
CHAIKA orosz ffi karóra
Chaika antik ékszer óra
Ritka Chaika 1960.Eredeti,aranyozott.Gyűjteménybe.
Chaika karkötő jellegű karóra
CHAIKA karóra
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: