Összes termék (81 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(35)
Gyűjtemény
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(34)
Szőnyeg, Textil
Üveg
christian dior
(81 tétel)
Keresőszó: christian dior
1. oldal / 2
LEÁRAZTAM, Charmos teklás CHRISTIAN DIOR karkötő
Eredeti Christian Dior nyaklánc
Vintage Christian Dior aranyozott klipsz, fülbevaló gyöngy és kristálykövekkel díszített bijoux
Christian Dior parfümös üveg,gyűjtőknek
Eredeti vintage Christian Dior aranyozott klipsz fülbevaló az 1980-as évekből
Christian Dior Párizs jelzett pincetok szögletes palack-csiszolt aranyozott minta
CD Christian DIOR vintage ajak rúzs
Vintage Christian Dior "Miss Dior" eau de toilette parfüm
Christian Dior – retro bross (eredeti)
Christian Dior: Miss Dior,Dune, Tendre Poison, Diorissimo. 4 db parfüm egyben, RITKA!
Christian Dior (Henker Grosse) aranyozott fülbevaló
Tündéri antik Christian Dior piperetáska az 1960-70-es évekből
Christian DIOR jelzett hosszú imitált gyöngy kristály Nyaklánc
Christian Dior poison retro parfüm
Christian Dior,aranyozott mandzsetta gomb
Vintage Christian Dior MISS DIOR Eau de Cologne
Christian Dior dísztű
Christian Dior kagyló alakú klipszes fülbevaló
Vintage Christian Dior klipszes fülbevaló
Christian Dior – aranyozott vintage bross (eredeti)
Vintage Eau Fraiche Christian Dior 1953 régi parfümös üveg
Christian Dior smink arcpirosító
Bross Christian Dior
Christian Dior Mandzsettagomb szett
Christian Dior (Henker Grosse) aranyozott fülbevalók
Christian Dior mandzsettagomb szett
Vintage Christian Dior - Eau Sauvage férfi edt 90% 58ml
Christian Dior nyakék, 40 cm, 18k arannyal bevont, hegyikristály díszítés, jelzett, vintage
Christian Dior karkötő
Vintage Christian Dior Addict EDP 50 ml - Old Version
Vintage Christian Dior Poison EDT 25ML
Christian Dior bross
Vintage CHRISTIAN DIOR Miss Dior 100 ml
Régi Mini parfümök Christian Dior, Estée Lauder, Nina Ricci
Vintage Christian Dior kozmetikumok (szemceruza, rúzs, krém...) és piperetartó
Jelzett, aranyozott, vintage Christian Dior Miss Dior parfüm - kölni tartó 1 db
Vintage Christian Dior Diorella parfüm 15 ml
Vintage Christian Dior Poison EDT 50ml
DIOR CHRISTIAN-KLIPSZ-1967-ből -GERMANY
Christian Dior Poison mini parfüm (icserkuti részére)
Christian Dior Poison mini parfüm
Vintage Christian Dior fülklipsz fülbevaló 70-es évekből -hibátlan,jelzett!
christian dior monsieur szemüveg tok
Eredeti pöttyös Christian Dior sál
Christian Dior eredeti karóra
Christian Dior - Higher mini parfümszappan szett új
Régi Christian Dior kölni(?)
Christian Dior ezüst emblémás kristály pohárkészlet
Christian Dior- Diorella parfüm 100 ml-s üvegben kb 10 - 15 ml
Kizárólag Ildikónak töltve christian dior eredeti bross
Gyönyörű Jelzett Christian Dior Fülklipsz Pár 24 Karátos Aranyozással & Zománccal Gyönggyel
csilcsil felhasználó részére Christian Dior Miss parfümös üveg
EREDETI Christian Dior NÖI ONIX SOKSOROS NYAKLÁNC 210 CM közel 600 ct
Gyönyörű Jelzett Christian Dior Fülklipsz Pár 24 Karátos Aranyozással & Zománccal Díszített(Eredeti)
Vintage Christian Dior eau de cologne fraiche parfüm
Mini márkás parfümös üvegek tartalmukkal: Christian Dior, 2 db Salvador Dali, Christian Lacroix
Christian Dior parfümtartó vagy kozmetikai kis táska
Christian Dior vintage mandzsettagomb
Christian Dior régi parfüm, kölni
DUNE-Christian Dior 30 ml
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: