Összes termék (10 tétel)
Ékszer
(10)
coro
(10 tétel)
Keresőszó: coro
Cohn&Rosenberg CORO 14kt aranyozott jelzett vintage Karkötő
Francois for Coro Vintage régi retró női kitűző pin bross réz virág 1960as évekből
Vintage Coro fülbevaló pár - jelzett fülklipszek
Coro, régi nyakék (1126)
" Coro" márkájú, vintázs lánc, kb.40 cm
Vintage Coro Craft alkalmi bross (kitűző)
Meseszép, vintage Coro Craft alkalmi nyakék
Gyűjtői darab! Coro bross szőrmeklipsz az 1940-es évekből
Csodaszép vintage Coro lucky wishbone szerencsehozó bross, jelzett
CORO -karkötő