Ékszer (10 tétel)
Ékszer
(10)
Antik ékszer
Divatékszer
Vintage ékszer
(7)
Terméktípus
fülbevaló
karperec, karlánc, karkötő
medál, bross, kitűző
nyakék
Anyag
aranyozott fém
ezüstözött
réz
Kő
(9)
Téma
növények, fák
art deco
vintage
Szín
arany
ezüst
Nem
női
coro
(10 tétel)
Keresőszó: coro
Ékszer
Cohn&Rosenberg CORO 14kt aranyozott jelzett vintage Karkötő
Francois for Coro Vintage régi retró női kitűző pin bross réz virág 1960as évekből
Vintage Coro fülbevaló pár - jelzett fülklipszek
Coro, régi nyakék (1126)
" Coro" márkájú, vintázs lánc, kb.40 cm
Vintage Coro Craft alkalmi bross (kitűző)
Meseszép, vintage Coro Craft alkalmi nyakék
Gyűjtői darab! Coro bross szőrmeklipsz az 1940-es évekből
Csodaszép vintage Coro lucky wishbone szerencsehozó bross, jelzett
CORO -karkötő