Összes termék (6.492 tétel)
Egyéb régiség
(9)
Ékszer
Fémmunka
(7)
(5685)
Gyűjtemény
(78)
(594)
Képkeret
Kerámia
(8)
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(18)
Szobor
Szőnyeg, Textil
(79)
csendélet
(6.492 tétel)
Keresőszó: csendélet
1. oldal / 109
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve
Varga Szidónia "Vegyes virágcsendélet" c. olajfestmény ingyen postával
BÁNFI JÓZSEF 1936 - , CSENDÉLET ASZTALON . KUBISTA , ABSZTRAKT FESTMÉNY .
Csendélet hangszerekkel és portóival - Kollázs
Romek Árpád (1883 - 1960) Csendélet (Üveg, Réz), 1920-as évek 1810 13
Schéner Mihály . Virágcsendélet
VIRÁGCSENDÉLET
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929 - 2014 ) : Csendélet vázában 69
Szabados János (1937 - 2021) : Bagoly
FEKETE VIRÁGCSENDÉLET MODERN RETRO FESTMÉNY KERET NÉLKÜL 70 X 100 CM
Apátfalvi Czene János ( 1904-1984 ) - Könyvcsendélet
1P162 Pipinek Pupi jelzéssel : Asztali virágcsendélet 1974
Konyhai csendélet !
Akvarell Blondel kerettel 48x38 szignózott
Nádory Sándor: Csendélet könyvvel és pipával. Jelzett, antik olajfestményt.
Csendélet olajos vászon
Horváth Erzsébet (Tamás Ervin felesége) Rózsák
Körmendi Frim Ervin ragyogó csendélete!
Molnár Z. János Olaj-Vászon Csendélet Párban - Rózsa + Kardvirág Festmény
FRANCIA ART NOUVEAU ORGONÁK GALLE-VÁZÁBAN 1880k 38x55 Passage 10-es méret
Csendélet 59x48 cm
Olaj Vászon Virág Csendélet Festmény,Kép.Jelzett.
Magyar festő: Gyümölcscsendélet
Hatalmas virágcsendélet, olajfestmény
Vass Elemér jelzéssel Asztali csendélet virágokkal
P. Bak János (1913-1981) Csendélet Almákkal,Körtével
Festmény - Virág csendélet
EGYEDI AJÁNLAT ! GARANTÁLTAN EREDETI CSAPÓ JENŐ : ŐSZI CSENDÉLET SZŐLŐVEL 1924
Murin Vilmos: Szent Erzsébet rózsa, olaj, karton 23x28cm, festmény, csendélet. Antik képkeret.
(K) Somogyi Katalin képcsarnokos virágcsendélet festmény 51x69 cm kerettel. Olaj, fa.
Vinkó Leó: Éjjeli csendélet
Cézanne Virágcsendélet repro fa keretben retro falikép 57x40 cm
Ismeretlen festő (20.sz.közepe) : Virágok korsóban
Komáromi Kacz Endréné - Csendélet
Fehér Margit _ tűzzománc kép _ Gyümölcsös csendélet _ Galambok
Eladó P. Bak János: Csendélet című olajvászon festménye
XX: sz. Magyar festő : Mezei csendélet körtével.
Szentendrei Festő : Csendélet
Szentendrei Festő : Csendélet csíkos abrosszal,
KUKORICÁS CSENDÉLET ZOMÁNC TÁLLAL ... 1942 ES DATÁLÁSSAL OLAJ KARTON !
Antik festmény: Orgonacsendélet vázában Olaj, festőkarton 50 x 40 cm Dekoratív mű
Undi Mariska (1877-1959): ÍRISZEK
Reinprecht Károly (1903 - ) : Csendélet
110x80cm!! Macskássy Izolda (1945 - 2021) Tulipánok c.selyem kollázs festménye Eredeti Garanciával!!
Gerzson Pál Csendélet
Meseszép Vörös Ferenc festőművész alkotása
Czinege Zsolt virágcsendélet - olajkép
Vilhelm Károly festmény
Tavaszi festmény
Csendélet ollóval.
Dobay Ferenc - Szőlős csendélet
Virágcsendélet - osztrák olaj, farost
Tenk László festmény
Több mint 100 éves kincs érkezett. Sajó S.Géza gyönyörű csendélete felfrissített eredeti keretében.
Tokay Ilona (1907 - 1988) VIRÁGOK GYÜMÖLCSÖKKEL
VARGA SZIDÓNIA - Kék virágokból
Naplemente a folyónál . Olaj festmény
Bruck Hermina antik festménye!
Gross Arnold NAGYON RITKA rézkarca a 90-es évek elejéről: "Csendélet a műteremben"
30x40 cm jelzett olaj-karton szignózott Art Deco Deko csendélet egyedi régi keretében
60
60
80
100
1
2
3
4
5
109
Ugrás erre az oldalra: