Összes termék (75 tétel)
Egyéb régiség
(8)
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
(8)
Gyűjtemény
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(11)
Szobor
(33)
fa hal
(75 tétel)
Keresőszó: fa hal
1. oldal / 2
Tömör fa hal szobor, dekoráció
"Halak a kosárban" Kitünő ajándék horgászoknak!
Retró dísztárgy fa hal
Fa nagyméretű régi halak jelz.KARE
Brankovics Kukucska Éva (1938): Halas csendélet - keretezve
Fa hal nagy méretű 40 cm
Faragott, festett fa halacskák 18 és 14 cm
Halacska fa gyöngyös nyaklánc
Balatoni emlék retro halas fa dísztárgy asztaldísz - Balatonszemes
Sipos László (1943-2022) : Hal-madár-üzenet
12 személyes, jelzett,elegáns, vintage Angol, halas evőeszköz készlet, eredeti fa dobozában
Vintage szobor csoport vadászó, halat falatozó medve család Kanadában készült, jelzett
Retro faragott fa hal
Festett,faragott,fa halak
RETRO FA HAL G 100/2
Régi fa hal figura szobor Révfülöp Balatoni emlék 12cm
Fa halak, retró vitrindísz
Retro ... fa hal figura
Retro ... fa hal figura
Art deco fa hal
Vörösréz, fa "Halak" gyertyatartó
Mexikói fa hal dísz
Vintage teak fa cápa hal sörnyitó üveg nyitó Dán design
EGYESÜLT ARAB EMÍRSÉGEK 5 FILS 2001 AH1422, Bronz, (F.A.O.) HAL, 17 mm #1108
Faragott fa halak párban, jelzett, ajánljon!
Retro mid century hal figura
Hal alakban faragott tetejű fa doboz, dúsan vésett
6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, eredeti fa dobozában, rendkívül elegáns, halas étkészlet
Retro fa dísztárgy eladó! 2 kacsa, 1 gém, 1 hal
Retro mid century nagy méretű hal figura 36 cm
Orosz László (1928- ): Csendélet halakkal - olajfestmény eredeti keretében
Retro mid century hal figura
Balaton, Siófok retro fa hal emléktárgy
Papp Sándor Gábor (1939-): Virágok és halak. Képcsarnokos
Halas csendélet !
Halacskás fa doboz, tartó
Art deco fa hal
Retro nagy méretű fa hal
Indiai hal formájú, állványos fa, faragott húsvilla és kés
Art Deco stilusú retro fa hal pár fa talpon kettő pár
Retro fa hal, egykori balatoni nyaraló dekoráció, midcentury Vintage, XX. század közepe
6 személyes, antik, jelzett ezüstözött, rendkívül elegáns, halas evőeszköz készlet, fa dobozában
Tóth Menyhért - Halas
HALAS FARAGOTT FA KÖNYVTÁMASZ
Nagy méretű halas fa tál
Hal - fából
Retro fa hal
Csallóközi Farkas Lőrincz-Halas csendélet
ART DECO FA HAL FIGURA
Ritka,retro,vintage,fából faragott,hal alakú szalvétatartó,Balatoni szuvenír
Nagy méretű 50 cm hal fafaragás
Halas fa ajtó kitámasztó
Halas áttört fafaragás, falidísz, falikép – aranyozott 35x90cm
Faragott fa halas kínáló
Hal formájú réz öntvény kopogtató, fa alapon
SZINGAPÚR SINGAPORE 5 CENT 1971 F.A.O. HAL ALU. #
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: