Összes termék (62 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(9)
Ékszer
(23)
Fémmunka
Gyűjtemény
Otthon, háztartás kellékei
(19)
Porcelán
Szobor
Vallás és spiritualizmus
festett lakkfa
(62 tétel)
Keresőszó: festett lakkfa
1. oldal / 2
Antik keleti lakkfa sminkes doboz, festett jelenettel
Nagyonszép Kinai kézzel festett sárkányos lakk fa váza, jelzett.
Nagyonszép Kinai kézzel festett lakk fa váza .
Nagyonszép Kinai kézzel festett lakk fa váza, jelzett.
Nagyonszép Kinai kézzel festett lakk fa tálca nagy, jelzett.
Antik kézzel festett lakk fa bross
Gyönyörű régi kézzel festett nagy jelzett orosz lakkfa doboz,ékszeres doboz,
Antik, keleti, kézzel festett, gyöngyház berakásos, lakk fa táblakép
GYÖNYÖRŰ KÉZZEL FESTETT OROSZ LAKKFA DOBOZ
Gyönyörű abalon kagyló berakásos, kézzel festett lakk fa doboz.
Gyönyörű népművész kézzel festett lakk fa virágos kör alakű bonbonier asztaldísz 17 cm képek szerint
Csodás kézzel festett tojások lakk fa kis vitrinben selyemmel.
Kézműves, festett fa - "lakkfa"- termékek /orosz/:váza, bögre, fakanalak
Nagyonszép Kinai kézzel festett sárkányos lakk fa váza nagy, jelzett.
Nagyonszép Kinai kézzel festett sárkányos lakk fa váza nagy.
GYÖNYÖRŰ NAGY KÉZZEL FESTETT LAKKFA DOBOZ
Álonszép Kinai lakk fa kávés/mokkás kézzel festett készlet
Kézzel festett 4 db Kinai lakk fa dohányzó szett.
Nagyon szép Keleti lakk fa doboz kézzel festett elefántos.
Gyönyörű kézi festett lakkfa tolltartó vagy ékszerdoboz
Tündéri Kinai lakk fa kézzel festett doboz ékszeres, akárminek.
Orosz kézzel festett lakk fa ékszertartó doboz
Keleti festett lakkfa kacsa figura
Álomszép Kinai festett fali lakk fa polc tündéri darab.
SZÉP RÉGI KELETI GYÖNGYHÁZ BERAKÁSOS,KÉZZEL FESTETT LAKKFA ÉKSZERTARTÓ DOBOZ
RÉGI FESTETT KÍNAI MADARAS LAKKFA DOBOZ LÁDIKA ÉKSZERES DÍSZ DOBOZ, KÍNA JAPÁN ÁZSIA ÁZSIAI PÁVÁS
Retro Orosz festett fa kanál 6 db lakkfa
Orosz aprólékos, kézzel festett lakk fa tojás
Antik orosz filigrán, kézi festett lakkfa ékszerdoboz
VINTAGE RETRO OROSZ LAKKFA NYELŰ KÉZZEL FESTETT KÉS SZETT SAJÁT DOBOZÁBAN RITKASÁG GYŰJTEMÉNY
CSODÁS RÉGI KÍNAI VAGY JAPÁN ARANYOZOTT KÉZZEL FESTETT NAGY LAKK FA FALI PLAKETT KÉP KÍNA ÁZSIA
Orosz csodás kézzel festett, jelzett lakk fa doboz.
Orosz Álomszép kézzel festett, jelzett,lakk fa kép.
Antik Kinai kagyló és csont berakással kézzel festett lakk fa ékszeres
Kézzel festett keleti lakk fa váza talppal.
Csodás kézzel festett lakk fa ékszertartó doboz
Jelzett kézzel festett pillangós lakk fa doboz,szelence
Kézzel festett keleti lakk fa doboz.
Orosz kézzel festett lakk fa disztojás
Orosz csodás kézzel festett, jelzett lakk fa doboz
Csodás kézzel festett lakk fa doboz
Kézzel festett gravírozott Keleti lakkfa tartó,exotikus lakodalmi menettel,figurális elefánttal
Régi szovjet festett lakk fa doboz
Orosz kézzel festett fekete lakk fa bross.
Kézzel festett lakk, fa bonbonier
Álomszép Orosz kézzel festett lakk fa doboz téli táj, jelzett.
Gyönyörű Orosz kézzel festett jelzet lakk fa doboz , ékszertartó 1985s'
Győgyőrü Orosz kézzel festett jelzet lakk fa doboz.
Régi orosz lakk fa doboz kézzel festett, jelzett, gyűjtői szépség.
Antik KÍNAI INTARZIA Gyöngyház berakásos, arannyal festett,ovális,hullámos,lakkfa dísztál
Antik Japán festett lakkfa tálca
Retro,vintage gyönyörűen festett áfonya mintás orosz lakkfa pálinkás,vodkás készlet
Látványos KÍNAI INTARZIA Gyöngyház berakásos, arannyal festett lakkfa-31x26 cm
Kínai festett és kézzel faragott valódi gyöngyház kép lakkfa
Japán kézzel festett lakkfa asztalközép, kínáló
Kézzel festett lakkfa bross
Kínai kézzel festett lakkfa tálca 54,5 * 32 cm
Kínai kézzel festett lakkfa tálca
KÉZZEL FESTETT RÓZSÁS LAKK FA BROSS,KITŰZŐ
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: