Összes termék (49.175 tétel)
Bútor
(13)
Egyéb régiség
(28)
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
(12)
(47307)
Gyűjtemény
(810)
(404)
Képkeret
(203)
Kerámia
Könyv
(93)
Lámpa, csillár
(25)
Militária
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(29)
Porcelán
(103)
Szobor
Szőnyeg, Textil
(96)
Tükör
Üveg
(7)
Vallás és spiritualizmus
(14)
festmény
(49.175 tétel)
Keresőszó: festmény
1. oldal / 820
Edvi Illés Aladár - Faluvége olaj vászon
Szőke szignós festmény, olaj, farost, 42x55 cm
Udvary Pál: Albertfalvai tó, rézkarc üvegezett keretben
Olajfestmény Peder Mørk Mønsted Anya és gyermeke a kitzbüheli kápolnánál című képe után
Koszta J. jelzéssel
M.T.J.: Sárga ruhás nő virággal - olajfestmény, keretezve
L'Heure du silence A csend órája (1897) Henri Georges J. I. Meunier. Nyomat, poszter, illusztráció
Kárpáti Gusztáv - Femina - 1970
FF2452-8 / 1968 Festmény IV. bélyegsor FDC-n futott
FF2459 / 1968 Festmény IV. blokk FDC-n futott
FF4111 / 1991 Bélyegnap - festmény blokk FDC-n
F3308d / 1979 festmény : Dürer blokk FDC-n dupla bélyegzővel
FF5078-9 / 2011 Festmények - Művészetek bélyegsor FDC-n futott
FF3338-44 / 1979 Festmények - Állatfestmények bélyegsor FDC-n futott
Maghy Zoltán (1903 - 1999) : Lengyel táj
Ismeretlen művész, Koreai tájkép
Ismeretlen művész, Utcai jelenet az 1920 -as évekből, akvarell
Tavaszi táj-Simeon Gonzales (XX) – Paisaje de Primavera IV- 70x55 cm akril vászon
Samuel Veksler (1966) - L'inspiration du musicien
CSODÁS GARANTÁLTAN EREDETI PÉCZELY ANTAL / 1891-1960 / : IVÓBAN
HÓDI GÉZA(1881-1942):eredeti festménye-1911-ből
(K) Életkép festmény 44x34 cm kerettel
Kakas - vegyes technika - 28x28 cm kerettel
Stein János Gábor (1874-1944) Alvó Bacchásnő
Uzonyi Imre (1941-1991):Nádvágók
Magyar László kárpátaljai, MMA tag: Gólyafészkek (olaj, vászon)
Boda Balázs olajfestmény
Neogrády László - Téli táj patakkal
Cigány zenészek (Falu rossza) Bihari Sándor 78x107 cm
Bicsérdy Béla (1874 - 1951): Folyópart
Akt olajfestmény - 34x39
Zoltánfy István: Bontás előtt
Paal László - A reggel című festményének valószínűleg korhű utánzata - olaj / vászon
Andy Warhol: "Az utolsó vacsora"
Varga Mátyás díszletterv - Carmen
(K) Régi szignózott szentkép festmény 47x65 cm kerettel
Juhász Erika: Ünnep a veszprémi várban
Topor András (1944-1997) Vetkőző c Képcsarnokos festménye Eredeti Garanciával!
Topor András (1944-1997) Műterem Éjjel c Képcsarnokos festménye Eredeti Garanciával!
AKT SZECESSZIÓS KERETBEN
Ismeretlen festő (19.sz.közepe) : Ima
Edward Yov -Peacock - Páva- 93×65,5 cm
BARTOS ENDRE OLAJFESTMÉNYE ELADÓ!
Gyönyörű festmény
Telegdy Árpád (1871-1931) : Erdélyi falurészlet
Gubán Irén szignóval női portré, olaj-vászon festmény
Vinczellér Imre (1953-) : Krúdy világ, 60x80 cm.
Ef Zámbó István - Király kiskirályt eszik 1/15!
Gyenes Gitta art deco festmény cigarettázó nő lány modern avantgard
Bauer János festmény.
Vásárhelyi Kovács Tibor olaj Festmeny.
Szinyei Merse Pál jelzéssel írással - téli havas táj olajfestmény
IRCSIK JÓZSEF "Falusi utca"
XX. századi magyar művész, olaj, karton festmény, 70 x 56 cm-es nagyságú.0193
Olajfestmény,másolat : Boticelli "Vénusz születése"
Szanthoffer Imre Olaj - Farost Őszi Táj Festmény Aranyozott Keretben A64
Molnár Bertalan
Jozefka Antal festménye
S3575-81n / 1983 Festmények - Raffaello bélyegsor postatiszta négyestömb
FF4119-10 / 1991 Bélyegnap - festmények bélyegsor FDC-n
60
60
80
100
1
2
3
4
5
820
Ugrás erre az oldalra: