Összes termék (27 tétel)
Fémmunka
(13)
Gyűjtemény
Otthon, háztartás kellékei
(10)
franck doboz
(27 tétel)
Keresőszó: franck doboz
Antik Kneipp malátakávés fémdoboz, Franck Henrik Fiai R.T. 1930-40-es évek
Régi rózsás Franck kávés fém, pléh doboz antik
Régi Franck H. kávés fémdoboz
Antik pléh doboz, Franck kávés fém doboz (L3081)
Régi fémdoboz Franck kávé hattyúmintás doboz
Antik pléh doboz, Franck kávés doboz (M3558)
Franck kávés doboz
Antik teás és Franck kávés doboz.
Antik Franck kávés pléh doboz
"FRANCK Henrik fiai" kávés doboz "cikóriából készült valódi Franck kávé-pótlék"
Kuriózum: antik madaras Franck kávés doboz, pléh doboz (L2156) Aletta76 felhasználónak 8000 ft
5692 Régi FRANCK feliratos fémdoboz pléh doboz
Régi Franck fémdoboz
Régi Kathreiner Kneipp malátakávé fémdoboz Franck Henrik Fiai R.T. kávés pléh doboz
Régi vintage 2 db Franck kávé fémdoboz kisebb méretű kávés pléh doboz
Fém Franck kávés/kakaós doboz
Fém - FRANCK KÁVÉS doboz - kb. 100 éves - 10 x 9 x 9 cm - ritka - FESTÉK KOPÁSOK - NEM LYUKAS
Antik Franck Henrik fiai Rt kávés doboz
Franck kávés doboz a múlt századból
Franck kávés régi rózsás fém doboz
Régi fém kávés doboz Franck Henrik Fiai r.t Budapest Mosonszentjános
Franck kávés doboz
Antik Franck kávés pléh doboz " Jók között a legjobb " sziluett árnykép mintázat
FRANCK KÁVÉ SZECESSZIÓS PLÉH BÁDOG FÉM DOBOZ GYÜJTŐI DARAB 1918
Antik franck kávé doboz fémdoboz
Régi kávés doboz fémből-"FRANCK HENRIK FIAI RT"