Összes termék (9 tétel)
Numizmatika, Pénz, Érme
giczy jános
(9 tétel)
Keresőszó: giczy jános
Giczy János (1933 - 2016) FALUSI JELENET
Giczy János festmény eladó
GICZY JÁNOS emlékérem KUTAS LÁSZLÓ alkotása SOPRON
Giczy János (Alszopor, 1933 – Sopron, 2016): „Balatoni vitorláskikötő”
Giczy János (Alszopor, 1933 – Sopron, 2016): „ESTE”
SZOCREÁL RÉZKARC, SOPRON, SZOT ÜDÜLŐ, GICZY JÁNOS
Giczy János 33 x 45 cm akvarell, papír
Giczy János - Leány szőlőfürttel 1982
Giczy János - Bánfalvi udvar 60 x 84 cm olajtempera, farost 1979