Összes termék (8 tétel)
Egyéb régiség
Kerámia
Könyv
Lámpa, csillár
Műszaki régiség
Otthon, háztartás kellékei
Zene
h��t��
(8 tétel)
Keresőszó: h��t��
H.T. Jelzésű antik grófi utazó táska
Szintetizátor, erősitő, keverő. Wersio stage Performer MK 1, Casio ht 6000
Pelikán tukán asztali lámpa.Toucan Lamp by H.T. Huang for Huanglite, 1980s
H.T. Huang nagyon ritka kék-sárga pop-art tukán lámpa, 1980as évek
Kerámia Iparművész h.t.sz., makulátlan kerámiatál, méret jelezve!
Armin HT,régi,retro faházas kávédaráló
A Z80 Assembler HT-1080Z számítógépes példákkal
Einhell HT 2000 ventilátoros hősugárzó 2006