Összes termék (58 tétel)
Porcelán
(58)
herendi ��sz
(58 tétel)
Keresőszó: herendi ��sz
Herendi rózsafogós teáskészlet 6 sz. komplett
Herendi Viktória mintás 6 sz. süteményes porcelán készlet, jelzett a masszában is, 15.8, 28 cm.
12 Sz Herendi kávés készlet
Herendi 2 sz kávéskészlet
Herendi Rothschild mintás 6 sz. kávéskészlet
Herendi Aponyi orange mókás 4 sz
Herendi XIX.sz Tupini mintás csésze alj nélkül 2 db
Herendi XIX.sz tálka
Herendi 6 sz fehér étkészlet
Herendi XIX.sz Windsor mintás.tányér
HERENDI PORCELÁN VIKTÓRIA MINTÁS 6 SZ. SÜTIS/APRÓSÜTEMÉNYES GARNITÚRA
Herendi Hecsedli mintás 6 sz Sütis garnitúra
Herendi fehér/arany 2 sz.Téte-á-téte kávés kináló
Antik Herendi fűszertartó sótartó borstartó 19.sz vége
Herendi Viktória mintás 6 sz. süteményes készlet
Herendi Viktória 6 sz.teáskészlet gömb kannával
Herendi 6 sz. kávés készlet
Herendi XIX.sz.,Ferenc József címeres tálka
Herendi eton 6 sz. szép lapostányér készlet
Herendi ANTIK Óriás Viktória mintás 6 sz Sütis garnitúra
XIX.sz. K. Anton Herendi Áttört Szívalakú Bonbonier Virágos fogóval Antik Bonbonniere Karl
Herendi VITRIN állapotú OR mintás 12 sz. süteményes készlet
12 sz. fehér Herendi sültes tál
Herendi rothschild 6 Sz. Teás Készlet
Herendi bonbonniere, 19. sz
19.sz.-i Herendi csésze..
19.sz.-i Herendi csésze..
Akció ! Herendi kávéscsésze 6 sz-es, db-ra is ép hibátlan !
Herendi szölő mintás étkészlet 6 sz. 21db
12 db-os, antik herendi teáskészlet (19. sz. utolsó harmada)
Herendi antik Windsor mintás tányér, XIX.sz. második fele
Herendi 6 sz. süteményes készlet
Csodálatos Óherendi (1941-es) 6 sz.kávéskészlet (bogaras) igazi ritkaság
Herendi 6 sz.kávés készlet eton mintával
19.sz.-i Herendi csésze..
19.sz.-i Herendi csésze..
19.sz.-i Herendi csésze..
HERENDI SÜTIS KÉSZLET 6.SZ
Herendi dessertes-süteményes készlet 6 sz/7db Rotsch.mot.
Antik (19.sz) Herendi Windsor mintás, monogramos tányér
Herendi 6 sz. teáskészlet
Herendi porcelán Rózsa . (2.sz)
HERENDI 6 SZ. ROTSCHILD NEM HASZNÁLT DESSZERTES KÉSZLET
Herendi Rózsaszínű Dísz Tál. Hibátlan! (1.sz)
Herendi 6 sz. kávéskészlet
Herendi 2.sz. kávéskészlet !
Herendi Rózsaszínű Dísz Tál. Hibátlan! (2.sz)
HERENDI SÜTIS KÉSZLET 6.SZ
Ritka Herendi Katona Régi XX. sz. első fele
Antik óherendi vadrózsás süteményes készlet 5db XIX.sz vége?
Ó-herendi 6+1 sz. süteményes készlet
Herendi Apponyi 12 sz leveses tál + tányér
Herendi Arany Festésű Fehér Teáskészlet 4 sz.
Tertia süteményes készlet 6 + 1 sz.
HERENDI PORC 6 SZ. MADARAS-LEPKÉS TEÁSKÉSZLET
Herendi Viktória 2 sz Teás garnitúra NAGY MÉRET