Összes termék (101 tétel)
(11)
Gyűjtemény
(75)
Könyv
(14)
hincz gyula
(101 tétel)
Keresőszó: hincz gyula
1. oldal / 2
Hincz Gyula rézkarc absztrakt formációk
Hincz Gyula (1904-1986) : Zene
Hincz Gyula: Repülő - rézkarc
Hincz Gyula: Zene
Hincz Gyula rézkarc
Hincz Gyula : Zenész
Hincz Gyula (1904 - 1986) : Balatoni táj
(K) Hincz Gyula absztrakt linómetszete 44x63 cm kerettel
Mester és Tanítvány:Vaszary J,Hincz Gyula,Rech Károly-Grafika.
WEÖRES SÁNDOR BÓBITA HINCZ GYULA RAJZAIVAL, HATODIK KIADÁS 1980
Hincz Gyula-grafikus- Állandó gyűjtemény -Katalógus
HINCZ GYULA, "KUBISTA KOMPOZÍCIÓ" 1960 KÖRÜL, (22X30 CM) JELZETT RÉZKARC, EREDETI!!
Hincz Gyula: Petőfi
Hincz Gyula: Arcok a szerkezet előtt
Hincz Gyula: Városi alakok
Weöres Sándor: Ha a világ rigó lenne - Hincz Gyula rajzaival verseskönyv 1973-s kiadás
Hincz Gyula - férfi portré, rézkarc, üvegezett eredeti keretében, szignózott
Hincz Gyula rézkarc
Weöres Sándor: Bóbita - versek gyerekeknek Hincz Gyula rajzaival - szép, régi kiadás (1978)
HINCZ GYULA: Lenin és Gorkij (rézkarc 40x28 cm, 1970) Lenin-mappa, szocializmus, kommunizmus
Hincz Gyula egyedi és ritka rézkarca - női absztrakt portré
Weöres Sándor-Bóbita -Hincz Gyula rajzaival.
Hincz Gyula rézkarc
Hincz Gyula szignóval
Hincz Gyula - rézkarc
Hincz Gyula rézkarc,naplemente jelzett, 61,5 x 33, 39 x 29 cm.
NAGYON RITKA: Hincz Gyula "Játék" (3.) - hibátlan rézkarc
Hincz Gyula: Nap és formák, rézkarc
Hincz Gyula - katalógus
Hincz Gyula ( nagy méretű rézkarc )
Hincz Gyula rézkarc, felhők, tisztaság, jelzett, 45,5 x 33, 42 x 29,5 cm.
Hincz Gyula szignós, vákuummal restaurált festmény, olaj, vászon, 50x70 cm+keret
Hincz Gyula (1904-1986) : Fejek
Hincz Gyula (1904-1986) : Ellenforradalom 1956
Losonci Miklós - Hincz Gyula monográfia, kiállítási katalógus
HINCZ GYULA: Ellenforradalom, 1956 (rézkarc 40x28 cm, 1970) kommunista mappa, szocializmus
6 db művészeti album Hincz Gyula, Gácsi Mihály, Bortnyik Sándor, Kondor Béla, Vajda Lajos, Uitz Béla
Hincz Gyula rézkarc
Weöres Sándor: Ha a világ rigó lenne - Hincz Gyula rajzaival - régi, retró kiadás (1976)
Hincz Gyula Margitsziget című színezett rézkarc
Hincz Gyula 50 x 70 cm fametszet
Hincz Gyula 28x20 cm rézkarc
Hincz Gyula: Muzsikusok
Hincz Gyula Mozgalmas képe
Ellenforradalom, 1956.- Hincz Gyula rézkarc
Hincz Gyula akvarell-jelzett
Hincz Gyula (1904-1986): Motívumok I-II. - eredeti rézkarcok
Hincz Gyula /1904-86/ Kossuth és kétszeres Munkácsy díjas festő és grafikus szép régi rézkarca
Hincz Gyula: Siratók
Hincz Gyula / Fekvő Akt
HINCZ GYULA:eredeti festménye
Hincz Gyula: Absztrakt kompozíció II.
Hincz Gyula album 1972 Láncz Sándor müve 12 grafika ,mérete:28cmX41cm,készült:3000 pl. A/5 ív terje.
Hincz Gyula rézkarc (nagy méret)
Hincz Gyula rézkarc
Hincz Gyula Gondolatok - Kompozíció
Hincz Gyula: Pihenő , rézkarc
Hincz Gyula/1904-1986/ rézkarc. 32,5 x 44,5 cm, 30 x 41,5 cm.
Hincz Gyula (1904-1986) egyedi Pannó-terv olajfestménye! Szerepelt a Pintér aukcióshaz árverésén!
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: