Összes termék (28 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
Militária
(13)
Otthon, háztartás kellékei
(10)
késbicska
(28 tétel)
Keresőszó: késbicska
Régi Gerlach szemző kés , bicska
Késmánia magazin ( 1999. Első szám) és 2db Késmánia újság ,kés, bicska,zsebkés gyűjtőknek
MOKEFÉM K.T.SZ. Retro Jelzett Acél Kétélű Reklám Levélbontó Tőr Kés Bicska
Kés, bicska fellelt állapotban
F.Dick kés, bicska.
Új náci német ss birodalmi kés bicska zsebkés
Papp Zoltán Körmölő Kés Bicska Zsebkés
Kés bicska kézzel faragott nyéllel és tokjával
Vintage svéd Eka 4 késes bicska bőr tokban
Eredeti új katonai Puma, kés bicska
Régi Kacor kés, bicska
Fridr.Schlemfer FOCUS acél borotválkozó kés-bicska
Kés , bicska
Szemző kés, bicska. Nemes acélból
Kés , bicska
*Antik Eternit Művek reklám levélbontó kés + bicska Henckels - Solingen*
Svájci katonai kés bicska Swiss Soldiers Knife 1997 eredeti! - Army Military Knife
Új kés bicska zsebkés
Új kés bicska zsebkés
Óriási Nagy Antik - Fa markolatú Bugyli Kés Bicska - Bugylibicska
Solingen úti evőeszköz készlet kés bicska csont nyéllel
SMITH&WESSON 352 TAKTIKAI KÉS BICSKA
Antik régi kés bicska szerszám munkaeszköz
antik francia ezüst gyümölcs kés , bicska , 19 század
Horgász. vadász tőr, kés, bicska
Régi karambit kés , bicska