Összes termék (5.264 tétel)
Ékszer
(5259)
Ezüst tárgy
Gyűjtemény
köves fülbevaló
(5.264 tétel)
Keresőszó: köves fülbevaló
1. oldal / 88
Gyönyörű antik fülbevaló/klipsz csillogó kövekkel
Régi modernista fém klipszes fülbevaló üveg kővel
Gyönyörű zöld köves ezüstözött fülbevaló
Ezüst fülbevaló áttört ,sok kővel..
Cirkónia kövekkel 14 karátos arany fülbevaló
Esprit ezüst fülbevaló fekete és fehér cirkónia kövekkel
Fekete opál köves ezüst fülbevaló
Aranyozott köves fülbevaló
Réz art deco fülklipsz zöld színű ásvány kővel
Jelzett925-ös ezüst bedugós fülbevaló csiszolt rózsaszín církónia kővel ékítve
Antik ezüst fülbevaló gránát kövekkel
Halvány zöldessárga színű köves fülbevaló pár
Ezüst fekete köves fülbevaló, mutatós darab!
Piros köves szíves fülbevaló
14K arany, Topáz, gyémánt köves fülbevaló
Szépséges régi kézműves nagy ezüst karika fülbevaló ónix kövekkel
Csodaszép antik gránát köves aranyozott ezüst fülbevaló
Régi button ezüst fülbevaló 3 db pezsgő színű kő
Tanzanit köves aranyozott ezüst fülbevaló
Különleges antik14kt aranyfülbevaló sz.smaragd kövekkel
Csodálatos 14ktopáz köves fülbevaló!
Smaragd köves aranyozott ezüst fülbevaló
Régi orosz borostyán köves fülbevaló
Sárga arany fülbevaló fehér kövekkel
Antik ezüst fülbevaló pár, Markazit kövekkel
Nagyon szép dekoratív 14 karàtos arany fülbevaló 7db apró cirkon kővel diszítve.
Köves ezüst fülbevaló
Győnyörű tanzanit köves aranyozott ezüst fülbevaló
Jégkék Topáz köves ezüst fülbevaló
Gyönyörű antik vörös és fehér köves fülbevaló
Aranyozott vintage piros köves klipsz B.K.
Ezüst,stiftes fölbevaló,Lápisz lazuli kővel.
Üveg köves ezüst fülbevaló
Ezüst színű impozáns piros köves fülbevaló
Ezüst fülbevaló gránát kővel
Ötvös ezüst fülbevaló onix kővel..
Ezüst art deco gránát köves fülbevaló és medál lánccal
Aranyozott régi stílusú bizsu fülbevaló türkizkék és gránátszínű kövekkel
Aranyozott régi stílusú bizsu fülbevaló türkizkék kövekkel
Fehér topáz köves arany fülbevaló
Női ezüst fülbevaló cirkónia kövekkel
UK0153 Egyedi kézzel készített aranyozott ezüst ametiszt köves fülbevaló 925
Ezüst köves fülbevaló
Antik 925 ezüst fülbevaló / pár kő hiányzik / .
Smaragd köves ezüst fülbevaló
Aranyozott margaréta köves fülbevaló cirkóniákkal foglalt
Boho stílusú , türkíz-bronz színű, köves fülbevaló.
Boho stílusú , virágmintás , türkíz-bronz színű, köves fülbevaló.
Boho stílusú , áttört virágmintás , türkíz színű, köves , fülbevaló.
Boho stílusú , áttört mintás, türkíz színű , köves , rojtos fülbevaló.
Boho stílusú , csavart mintás, türkíz színű, köves , fülbevaló.
UK0253 Áttetsző köves bedugós ezüst fülbevaló 925
UK0254 Gyönyörű kék köves bedugós ezüst fülbevaló 925
Álomszép ezüst fülbevaló pár Onyx kövekkel
UK0239 Ezüst kapcsos fülbevaló rubin vörös kővel
Káprázatos ezüst fülbevaló pár, gyöngy és cirkónia kövekkel ékesítve
Aranyozott karika köves fülbevaló cirkóniákkal foglalt
Figyelemre méltó ékszer szett, ezüst foglalatban, fülbevaló és gyűrű, hibátlan ónix kővel
Art Deco Gyémánt-zafír kövekkel arany fülbevaló
60
60
80
100
1
2
3
4
5
88
Ugrás erre az oldalra: