Összes termék (40 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
(26)
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szőnyeg, Textil
magyal
(40 tétel)
Keresőszó: magyal
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap - szép cipellőben magyal
Antik karácsonyi képeslap1927, kismadár magyal ágon téli táj
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő képeslap - fenyőág, pecsét , magyal 1907ből
AURORA angol maci Teddy mackó piros plüss karácsonyi pizsamában, hálósapkában magyal levél 38 cm
Antik karácsonyi színezett üdvözlő képeslap, kislányok magyal koszorúval
RÉGI SZÉP KÉZZEL FESTETT MAGYAL MINTÁS HOLLÓHÁZI PORCELÁN BONBONIER,ÉKSZERTARTÓ
Antik MM Vienne Martineau Karácsonyi üdvözlő litho képeslap hölgy magyal kosárral téli táj
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő képeslap angyalka nyíllal galambok magyal
Antik dombornyomott Karácsonyi üdvözlő litho képeslap magyal nefelejcs
Schütz Cilli 41,5cm Óriási Dísztányér Virágokkal Pillangós Üdvözlőlap Képeslap Falitányér Magyal
Antik karácsonyi képeslap hölgy magyallal
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap kisleány kutyussal ajtónál hóesés fenyő magyal
Art deco Karácsonyi üdvözlő grafikus képeslap manók csengő zsinórján kapaszkodva fegyöngy magyal
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap hölgy téli táj magyal hóesés
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap magyal téli táj jégcsap keretben ezüst csengő
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap angyalkák arany fáklyákkal magyal téli táj
Antik Vienne tipusú grafikus üdvözlő képeslap hölgyportré medalionban magyal füzér
Antik Karácsonyi üdvözlő litho képeslap csillag magyal
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap hölgy téli táj korcsolyázók magyal hóesés
Antik Újévi üdvözlő fotó képeslap hölgy magyal tájkép
Antik Újévi üdvözlő kézzel festett ? képeslap fagyöngy magyal
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap magyal csokor vázában
Antik dombornyomott üdvözlő képeslap automobil madarak magyal
Antik francia Újévi üdvözlő fotó képeslap kisleány magyal
Antik dombornyomott Karácsonyi üdvözlő képeslap kislány magyal fagyöngy
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap téli táj magyal
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő képeslap magyal fagyöngy
Régi képeslap 1899 levelezőlap magyal
Régi mini karácsonyi képeslap 1941 toboz harang templom fagyöngy magyal üdvözlőkártya 2 db
Régi retro szovjet üveg karácsonyfadísz ,magyalos jégcsap
Fa - JELZETT - szalvétatartó - magyal díszítéssel - 18 x 18 x 4,5 cm - szép állapot
'ÜNNEPLŐBEN - MAGYALOSAN' kézzel szőtt gyapjú / pamut díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával
FENYŐ GIRLAND - DÍSZEKKEL - 210 x 7 cm - DÍSZEKKEL - MAGYAL levelek - selyem - fényes - élethű
Porcelán - 5 db - ÚJ - MAGYAL MINTÁS - Német - 2 sütis 19 cm - 2 csészealj 13,5 cm - csésze 1 dl
Porcelán - 6 db - GYERTYATARTÓ - 3 x 3 cm - MAGYAL MINTÁS - VASTAG - NÉMET
Juharfa, vadgesztenye és szőlő, magyal, vadszőlő, litográfia 1895, 17 x 25 cm, növény, virág
KaLLibikóka karácsonyi FA játék MAGYALOS FESTÉSSEL Osztrák kézimunka 30 x 10 cm tökéle
1384. Magyal mintás, ünnepi, karácsonyi terítő - ovális
Antik fajansz magyal mintás karácsonyi kínáló
850. - Gyertyás, magyal leveles karácsonyi terítő