Összes termék (1.019 tétel)
Bútor
(8)
Egyéb régiség
(35)
Ékszer
(45)
Ezüst tárgy
(106)
Fémmunka
(56)
(17)
Gyűjtemény
(13)
Kerámia
(27)
Militária
(9)
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(72)
Porcelán
(66)
Sport, szabadidő
Szobor
Szőnyeg, Textil
(522)
Tükör
Üveg
(27)
Vallás és spiritualizmus
monogram
(1.019 tétel)
Keresőszó: monogram
1. oldal / 17
Házi szőttes-kézi szövésű vastag lenvászon lepedő, terítő 132x170 cm- monogramos
Régi, nyeles tükör, H.E monogrammal
Koronás monogramos, selyemdamaszt terítő asztalterítő, 78 x 78 cm
Jelzett LV monogram mázas alakos kerámia csengettyű, csengő
KRANTZ EDE-EZÜSTÖZÖTT ,jelzett monogramos TÁLCA
Régi textil hímzett népi szőttes törölköző virágkosár mintás monogramos 130 cm
Tóth Menyhért monogrammal
Antik pecsétnyomó rózsakvarc szárral koronás nemesi monogrammal
Antik bicska Sarajevo jelzéssel, monogrammal az I.Világháborúból
Monogramos, Damaszt ágynemű csipkével
DAMASZT KIS SZALVÉTA 34X34 CM VILÁGOS KÉK MONOGRAMMAL 3 DB KENYERES KOSÁRBA, PÉKSÜTEMÉNYHEZ
Antik 1800as évekből Festmény Osztrák, Alpes, Tátra, Németalföldi, Flamand jellegű. Monogram szignó.
Antik hímzett,monogramos vászon törülköző
3 db selyem (pamut) damaszt, LA monogramos, cérnagombos, nagypána huzat. Ár/db - egyben olcsóbb
4 db "JM" monogramos, horgolt szélű, cérnagombos, vászon, nagypárna huzat. Ár/db -egyben olcsóbb
2db ezüstözött alpakka villa K. M. monogrammal evőeszköz szedővilla
Antik dombormintás monogramos ezüstözött villa W&B 60 jelzéssel
Régi, csipke végű, monogramos, lenvászon lepedő, 215x165
Ezüst szalvéta gyűrű pár. Art Deco stílusban virág mintával monogramos NF68
Hímzett, áttört, monogramos párna huzat.
Hófehér angyalkás hímzett, riselt, monogramos párnahuzat.
2 db Csipkés monogramos hímzett pamut nagypárna huzat
Csipkés monogramos hímzett pamut nagypárna huzat
Retro monogramos damaszt terítő 155 cm x 160 cm
Miska a szakács , kancsó , ritka . fehér szakács sapkában 30 cm monogramos
RETRO ALFÖLDI PORCELÁN SÜTIS TÁNYÉR KUKTA MONOGRAMMAL
Antik csiszolt monogramos csavart szájú fújt üveg butella palack vagy parfümös ón kupakkal
1O546 Monarchia korabeli jelzett ezüst süteményes kés koronás monogrammal 72g
Bronz plakett : Anya gyermekével ( 2 jelzéssel ? -monogrammal )
Antik sok lapra csiszolt ,monogrammal, buborékos üvegből levélnehezék-
Réz monogramos, hatalmas fa tálca - 64 x 45 cm. -
Ezüst monogrammal díszített tàncrend
Kerámia krisztogram, Krisztus monogram
Leárazva! RITKA! ANTIK MONARCHIA KORABELI NEMESI MONOGRAMOS M.Z. AUSTRIA PORCELÁN TÁL
RITKA! ANTIK MONARCHIA KORABELI NEMESI MONOGRAMOS M.Z. AUSTRIA PORCELÁN KANNA,KANCSÓ
Régi Antik Nagy RITKA ünnepi damaszt monogram asztalterítő terítő abrosz ART DECO 193 x 152 cm
Régi Hatalmas Ünnepi RITKA damaszt virág mintás asztalterítő terítő abrosz KA Monogram 200 x 150 cm
1N837 Antik fa nyelű monogramos réz pecsétnyomó B.E.
Tűzzománc grófi koronával S W monogram jelzéssel
Ón fedeles monogramos sörös pohár / korsó 4 dl
Régi Berndorf alpakka monogramos kávés csésze 3 db
Nagyméretű monogramos láda
J " jelű , monogramos díszpohár , kézzel festett , mérete : 6,2 x 12,5 cm
290 cm x 170 cm EXTRA meretu ,feher damaszt abrosz,monogrammal X
Nagyméretű,fából faragott angyalfej,R K monogrammal
1K512 Antik E. F. monogramos réz pecsétnyomó
0S576 Antik koronás monogramos damaszt terítő 3 db
Régi fehér monogramos vászon hosszú szárú megkötős női alsó fehérnemű
Régi K M monogramos hímzett kötény
Csiszolt monogramos üveg kiöntő
7094 Antik monogramos damaszt kendő szalvéta 2 db
Furdancs 1851-ből monogrammal!
Antik monogramos réz pecsétnyomó E. D. ?
Ünnepi Régi Art Deco damaszt szalvéta garnitúra szett törlő konyharuha ES monogram 4 db 58 x 57
Antik régi damaszt ágynemű garnitúra 1 paplan 2 párna kézi hímzett PM monogram
1928-as Magyar címeres réz monogramos öngyújtó (98)
Antik damaszt törlő, FD monogramos konyharuha, 105 x 50 cm
Antik, monogramos, pamut párnahuzat, 74 x 55 cm
Pamut párnahuzat, monogramos, 67 x 87 cm
Nagy antik monogramos damaszt asztalterítő, terítő.220x140 cm
60
60
80
100
1
2
3
4
5
17
Ugrás erre az oldalra: