Összes termék (16 tétel)
Kerámia
Könyv
Porcelán
nagy gabriella
(16 tétel)
Keresőszó: nagy gabriella
Jakupcsek Gabriella: Nagy levegő - Aki megáll elsüllyed + És te hogy vagy? Megúszhatatlan
Alföldi vitrin piros Gabriella nagy bonbonier cukorkatartó
Nagy Gabriella Mezei virágok pipaccsal 25x30cm
Hajnal Gabriella illusztrációja, nagy, üvegezett keretben
Retro Alföldi porcelán Gabriella mintás bonbonier - nagyobb méret
Alföldi Gabriella piros nagy tál kínáló
Tóth Gabriella festőművész – Magányos fa című festménye – 594.
POTOM ÁRON Nagy Gabriella Börzsöny-patak KERETEZVE 62x52cm
Alföldi lila Gabriella mintás nagy tál és kompótos tálka
TÁJKÉP OLAJFESTMÉNY, Molnár Gabriella szignózott festménye, 60x90 cm
Nagy méretű habán falitányér Giczi Gabriella habán festő munkája - 35 cm
Molnár Gabriella linómetszet/szitanyomat?, nagy, méret jelezve!
Molnár Gabriella linómetszet/grafika, nagy, méret jelezve!
Rainerné Istvánffy Gabriella -tyúkok
Járó Gabriella elhunyt pápai festő 3 festménye