Összes termék (135 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ékszer
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
(121)
Vallás és spiritualizmus
nagy gobelin
(135 tétel)
Keresőszó: nagy gobelin
1. oldal / 3
Extra nagy méretű gobelin csendélet szép keretben: kerettel együtt 67x57 cm
Régi nagy gobelin terítő (M4300)
Tűgoblein antik fa keretben, jó állapotban, nagy méretű
Gyönyörű nagy méretű cselédhívó csengő szövött gobelinnel és réz szerelékekkel
Szentkép és gobelin gyönyörű keretben eladó. Méret: nagy kép 117×88 cm, kicsi:64×53cm.
KLIMT ÖLELÉS MINŐSÉGI NAGY SZŐTT FALISZŐNYEG GOBELIN 66×98 cm
Régi gobelin ágyterítő, nagy asztalterítő (L3977)
Szövött nagy terítő ,ágy terítő gobelines 192x131 cm
Szép régi kézi készítésű gobelin retikül nagy kézitáska
Ovális keretben gyönyörű, nagy méretű életkép tűgobelin részekkel
Szőtt gobelin nagy terítő vagy ágytakaró 195 cm X 132 cm--
SZECESSZIÓS NAGY KÉZI GOBELIN FALIKÁRPIT MOZART
Szövött gobelines nagy terítő180x135 cm
Bársony betétes virág özön gobelin abrosz, nagy, ovális forma 138 x 100 cm
Antik gobelinszerű bársony nagy terítő (L2759)
Nagy, antik goblen, szép keretben, 58x80 cm+ keret
Kézi hímzett goblen, napraforgó csokor gobelin ovál, fa keretben ( nagy!)
Nagyobb méretű gobelin kép (hímzett rész 49x36 cm)
Nagy kör gobelin terítő (M3433)
Antik gobelin szőtt két oldalon is használható nagy méretű terítő 210 cm X 128 cm
Nagy gobelin naparaforgós napraforgó csendélet tölggyfa keretben
Rokokó jelenetes, régi gobelin falikárpit, nagy falikép (L3324)
Szép nagy szentes jelenetes gobelinkép 12 apostól kézi készítésű vastag aranyozott fa keretben
Régi, nagy méretű, gobelin szövésű falvédő, falikárpit 170x65 cm
Gobelin szövésű nagy falikárpit, akár előszoba falnak is.
Szépséges antik nagy selyem tűgobelin monogrammal vastag arany fa keretben
Szép régi nagy ruhafogas jelenetes gobelin hatású falikárpittal
RÉGI TÁRGYAK CSENDÉLETE. NAGY MÉRETŰ GOBELIN KÉP. ALKUKÉPES!
Régi gobelin tájrészlet nagy méretű, üvegezve, hibátlan keretben
Antik nagy méretű tű gobelin Orientalists eletkep
Szép régi nagy gobelin jelenetes kép kézi készítésű fa keretben
Szövött ágy terítő gobelines nagy terítő
Gobelin betétes nagy kerek terítő bordó bársony és fémszálas horgolás szegéllyel
Szövött ágy terítő gobelines nagy terítő 184*137cm
Szövött ágy terítő gobelines nagy terítő 184*138 cm
Szövött gobelines nagy terítő 196*142 cm
TŰGOBELIN - KÉP - NAGY - Macis osztályterem - 38 x 30 - RENDKÍVÜL RÉSZLETGAZDAG - GYÖNYÖRŰ
Antik, nagy gépi gobelin terítő, óarany szegéllyel, 55 cm átmérőjű
Szövött terítő gobelines nagy terítő 180*134 cm
Szövött gobelines nagy terítő 192*142 cm
Szövött gobelines nagy terítő 190*134 cm
Gobelin huzatú nagy méretű karos fotel
ART KÍNAI NAGY FALI JELZETT GOBELINES SZŐTTES FALIKÁRPIT FALISZŐNYEG CSODÁS TÁJKÉP ÁZSIA JAPÁN KÍNA
Nagy méretü karosszék -re gobelin kárpit szett
Dekoráció - RÉGI - nagy textilbojt - GOBELIN - ARANY - 13 x 7 + 9 cm - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
Szövőtt nagy terítő gobelines 190*142 cm
GOBELIN - NAGY - KÉZIMUNKA - FAKERET - ÜVEG - RÉGI - OSZTRÁK - 26.5 cm
Goblein kép nagy méretű 87cmx46 cm
Goblein nagy ovális keretben.
Szövött ágy terítő gobelines nagy terítő 180*142 cm
Szövött terítő gobelines nagy terítő 180*135 cm
Régi, nagy méretű gobelin kép üvegezett "aranyozott" keretben
Antik virág mintás gobelin asztal terítő asztal közép gobelin betét nagy terítőhöz 79 x 67 cm
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: