Összes termék (9 tétel)
Porcelán
(9)
o herendi levesestál
(9 tétel)
Keresőszó: o herendi levesestál
Ó-Herendi citromfogantyús leveses tál
Ó-herendi kerámia leveses tál, tálcával
Óherendi Leveses tál
Eladó egy nagyon különleges háborús antik óherendi 12 személyes Viktória mintás leveses tál. Külön
Óherendi?-Sérült-de rendkívüli antik leveses tál
ANTIK,RÉGI,VINTAGE Ó HERENDI LEVESES TÁL
ó herendi milles fleurs levesestál 1930 ból
EXTRA! Századfordulós Herendi QueenVictoria levesestál Óherendi jelzéssel
Ó Herendi levesestál